قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۲۰۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ربیعی: رئیس جمهور برای سفر به نیویورک تردید داشت

سخنگوی دولت گفت: رئیس جمهور برای سفر به نیویورک تردید داشت.

ربیعی: رئیس جمهور برای سفر به نیویورک تردید داشت

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری تسنیم: علی ربیعی سخنگوی دولت امروز در نشست خبری هفتگی خود با اصحاب رسانه ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: ما این هفته را گرامی میداریم، این هفته برای مردم و سیاست مداران درس دارد.

وی افزود: امروز هم دولت دفاع مقدس خود را در دو جبهه دفاع در برابر اقدامات تجزیه طلبانه آمریکا و دفاع از معیشت مردم، بازنشستگان و اقشار ضعیف و کرامت انسانی دنبال می کند.

سخنگوی دولت با اشاره به سفر روحانی به نیویورک گفت: ایشان در ابتدا تردید داشتند این سفر انجام شود یا خیر و به همین دلیل در جلسات مختلف نظرات دوستان را می طلبید. به هرحال این سفر انجام شد و دلیل این سفر هم احقاق حقوق ملت ایران و رساندن پیام ایران به افکار عمومی دنیا بود.

ربیعی اضافه کرد: هر چند اقدامات آمریکا این سفر را با مشکل روبرو کرد، اما رئیس جمهور طنین صدای ایرانیان را از همان مجمع عمومی سازمان ملل دنبال می کند، منطق جمهوری اسلامی ایران در برابر بی منطقی آمریکا نشان خواهد داد. آمریکا تنهاتر از همیشه است، اما ایران امروز تنها نیست و جبهه ضدایرانی موفق نبوده است، طرح ائتلاف امید و صلح هرمز ایده ای است که رئیس جمهور آن را تشریح خواهند کرد، هدف اصلی این طرح ها حل مشکلات منطقه و امنیت جهان است

این خبر تکمیل می شود...

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha