قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۱۹۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ترامپ: هدف بعدی ما مریخ است؛ ماه جای خیلی هیجان انگیزی نیست

رئیس جمهور آمریکا تلاش های برنامه فضایی آمریکا برای بازگشت فضانوردان به ماه تا سال ۲۰۲۴ را به عنوان اقدامی بسیار بزرگ و فوق العاده تحسین کرد اما تاکید داشت که هدف نهایی رفتن به مریخ است.

ترامپ: هدف بعدی ما مریخ است؛ ماه جای خیلی هیجان انگیزی نیست

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رئیس جمهور آمریکا تلاش های برنامه فضایی آمریکا برای بازگشت فضانوردان به ماه تا سال ۲۰۲۴ را به عنوان اقدامی بسیار بزرگ و فوق العاده تحسین کرد اما تاکید داشت که هدف نهایی رفتن به مریخ است.

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا به خبرنگاران گفت: ما قرار است به مریخ برویم. مریخ هدف هیجان انگیزتری نسبت به ماه است.

وی افزود: ما بر روی ماه توقف می کنیم. در واقع ماه یک سکوی پرتاب است و به همین خاطر ما بر روی ماه توقف می کنیم. اما کار ما با ماه تمام شده است. ماه جای خیلی جالب و هیجان انگیزی نیست، به همین خاطر ما به اقداماتمان در ماه پایان خواهیم داد و هدف نهایی ما رفتن به مریخ خواهد بود.

مایک پنس، معاون رئیس جمهور آمریکا در ماه مارس ضرب الاجل ناسا برای بازگشت فضانوردان به ماه تا سال ۲۰۲۴ را علنی کرد. سفر به کره ماه یکی از اهداف اولیه "حکم اول سیاست فضایی" بود که ترامپ در سال ۲۰۱۷ میلادی آن را امضا کرد و به ناسا دستور داد تا فضانوردان را به ماه اعزام کند اما رفتن به مریخ را هدف اصلی خود قرار دهند.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha