قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۱۷۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تیرگی روابط تشکیلات خودگردان با عربستان درمستند پرس تی وی

نگاهی به تیرگی روابط تشکیلات خودگردان فلسطین و عربستان سعودی و واکاوی دلایل و چشم اندازهای مربوط به آن عنوان موضوع مستند جدید شبکه پرس تی وی است.

تیرگی روابط تشکیلات خودگردان با عربستان درمستند پرس تی وی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، این مستند ضمن مروری بر تاریخچه روابط تشکیلات خودگردان فلسطین و عربستان سعودی به بررسی دلایل تیرگی این روابط از دو سال قبل از جمله پیوندهای نزدیک عربستان با ترامپ و عادی سازی آشکار روابط با اسرائیل می پردازد.

این برنامه با نگاهی به تظاهرات متعدد در کرانه باختری و غزه و آتش زدن تصاویر ملک سلمان و بن سلمان در کنار تصاویر نتانیاهو و ترامپ، تهدیدهای بن سلمان و تشدید تنش ها، مشارکت عربستان در نشست منامه به رهبری آمریکا، فراخوان فلسطینی ها برای تحریم این نشست و رد پیشنهاد 10 میلیارد دلاری بن سلمان برای پذیرش طرح صلح ترامپ از سوی محمود عباس را مورد نقد و بررسی قرار خواهد داد.

نگاهی به تلاش تشکیلات خودگردان برای گفت و گو با مقامات عربستان و متوقف کردن تنش ها و عدم پاسخ از سوی سعودی ها و مروری بر چشم انداز روابط دو طرف با توجه به تحولات داخلی آن ها و تحولات منطقه ای و بین المللی از دیگر محورهای مورد بررسی در این برنامه خواهد بود.

این مستند با مدت زمان 10 دقیقه به تهیه کنندگی مهدی عرب در حال تولید است و به زودی از شبکه پرس تی وی پخش خواهد شد.

انتهای پیام/ 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha