قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۱۶۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

حواس پرتی عجیب جان دختر دو ساله را گرفت +عکس

پلیس نیومکزیکو در تحقیقات اولیه متوجه شده که این زن ساعت شش و سی دقیقه صبح، نوزاد را از خانواده اش تحویل گرفته و قرار بوده آن را به مهد نوزادان ببرد و سپس به محل کارِ خود برود. اما...

حواس پرتی عجیب جان دختر دو ساله را گرفت +عکس

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مشرق: تامی بروکس زن ۴۱ ساله در نیومزیکو به جرم قتل غیرعمد نوزاد ۲ ساله توسط پلیس دستگیر شد.

این اتفاق روز سه شنبه ۱۷ سپتامبر در خیابان ترنر شمالیِ شهر نیومکزیکو روی داد زمانی که مردم به پلیس اطلاع دادند یک نوزاد دو ساله در خودرو رها شده، بی حرکت است و هیچ پاسخی به تلاش عابران نمی دهد.

پلیس نیومکزیکو در تحقیقات اولیه متوجه شده که این زن ساعت شش و سی دقیقه صبح، نوزاد را از خانواده اش تحویل گرفته و قرار بوده آن را به مهد نوزادان ببرد و سپس به محل کارِ خود برود. اما بعد از تحویل گرفتن نوزاد، یادش رفته که باید ابتدا به مهد برود. او بخاطر عجله یا حواس پرتی مستقیماً به مقابل محل کار رفته، درِ خودرو را قفل کرده و در محل کار حاضر شده است!

بعد از چند ساعت، عابران متوجه وجود یک نوزادِ بیحرکت در صندلی عقب خودرو می شوند و هر چه تلاش می کنند، پاسخی از آن دریافت نمی کنند. در نتیجه سریعاً به پلیس اطلاع می دهند، اما کار از کار گذشته بود و گرما جان کودک را گرفته بود.

بروکس اکنون به جرم قتل غیرعمد بازداشت است و کودک نیز در اختیار پزشک قانونی قرار گرفت.

سالانه نزدیک به ۴۰ کودک در تابستان به دلیل جاماندن در خودرو جان خود را از دست می دهند. گفته می شود دمای خودرو ممکن است حتی ۱۰ دقیقه بعد از خاموش شدن بر ۴۰ درجه سانتی گراد بالغ شود.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha