قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۱۵۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بسته ی خبری| پلمب ۲ واحد متخلف نوشت افزار در یزد / فرسودگی ۳۵ درصد مدارس استان

در بخش بسته ی خبری یک شنبه ۳۱ شهریورماه، مهم ترین اخبار استان یزد در روزی که گذشت را مرور و بررسی کنید.

بسته ی خبری| پلمب ۲ واحد متخلف نوشت افزار در یزد / فرسودگی ۳۵ درصد مدارس استان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  

از یزد، بخش بسته ی خبری که دربرگیرنده مهم ترین اخبار استان یزد از رسانه های گوناگون است، به صورت روزانه در صفحه ی استان یزد خبرگزاری فارس منتشر خواهد شد.

مهم ترین اخبار روز یک شنبه 31 شهریورماه که در رسانه های استان یزد منتشر شد به شرح زیر است:

*کشف ۸۵ دستگاه بیت کوین در ابرکوه

رنجبر، دادستان عمومی و انقلاب ابرکوه: مأموران انتظامی و پلیس اطلاعات شهرستان ابرکوه در یک منطقه صنعتی تعداد ۸۵ دستگاه بیت کوین را کشف کردند.

این مکان با حکم دادستان پلمب شد و با افراد متهم، طبق ضوابط برخورد خواهد شد.

*ارتقای مناطق حاشیه نشین یزد با همکاری کمیته امداد

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان یزد از همکاری این نهاد با دفاتر تسهیلگری توسعه محلی برای ارتقای همه جانبه سه منطقه حاشیه نشین شهر یزد خبر داد.

* فرسودگی ۳۵ درصد مدارس استان یزد

رخسارپور معاون اداره کل نوسازی مدارس یزد: ۳۵ درصد مدارس استان تخریبی هستند و بخشی از نیاز های مدارس با کمک خیرین تأمین شده، اما شهرک های نوساز همچنان نیاز به مدارس جدید دارند.

مهرماه امسال ۱۸ فضای آموزشی و ۱۳۴ کلاس درس جدید با زیربنای ۱۸ هزار مترمربع به بهره برداری می رسد.

تا پایان امسال ۴۱ بنای آموزشی فرهنگی و ورزشی با زیربنای ۵۳ هزار مترمربع و ۳۴۰ کلاس درس جدید افتتاح می شود.

*هوشمندسازی سامانه حمل ونقل اتوبوس رانی یزد تا پایان امسال

حسنی مسئول انفورماتیک سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری یزد: هوشمندسازی سامانه حمل ونقل اتوبوس رانی یزد تا پایان سال راه اندازی می شود و مسافران از طریق نرم افزار برنامه سفر خود در محدوده شهر یزد را مدیریت و تنظیم کنند.

*بلاتکلیفی محل دفن نخاله های ساختمانی در یزد

رحیم دل رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری یزد: از 6 ماه قبل تاکنون که در کارگروه پسماند استان مصوبه ای برای جانمایی مکان گود نخاله های ساختمانی به تصویب رسیده اما هنوز وزارت کشور اقدامی در این خصوص صورت نداده است.

بر اساس ماده 12 قانون مدیریت پسماندها محل های دفن پسماندها بر اساس ضوابط زیست محیطی توسط وزارت کشور با هماهنگی سازمان و وزارت جهاد کشاورزی تعیین می شود و این وزارتخانه موظف است برای دفن نخاله های ساختمانی مکانی را در اختیار سازمان قرار دهد البته مباحث آماده سازی و ساماندهی آن مکان ها بر عهده سازمان است.

* پلمب ۲ واحد متخلف نوشت افزار در یزد

سرپرست پلیس امنیت عمومی استان یزد: مأموران اداره نظارت بر اماکن از ۵۷ واحد صنفی نوشت افزار بازدید و ۲ واحد متخلف را پلمب کردند.

*کشف ۳۷۷ کیلوگرم مواد مخدر در یزد

سرهنگ افخمی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر انتظامی یزد: مأموران انتظامی در شبانه روز گذشته در سه عملیات جداگانه، ۳۷۷ کیلوگرم مواد افیونی شامل ۱۶۶ کیلوگرم حشیش، ۱۰۳ کیلوگرم تریاک و بقیه هروئین از سه دستگاه خودرو عبوری در استان یزد کشف کردند.

* برگزاری «سه شنبه های فرهنگی» در یزد

مدیر کتابخانه وزیری استان یزد بابیان اینکه سه شنبه های فرهنگی در این کتابخانه برگزار می شود، گفت: این برنامه چهارمین سه شنبه های فرهنگی است که در یزد برگزار می شود.

بیشتر بخوانید

*با شروع پاییز هوای یزد هم خنک تر می شود

دهقانی، کارشناس اداره کل هواشناسی استان یزد: با شمالی شدن جریانات، از فردا اول مهرماه و شروع فصل پاییز دمای هوای استان یزد 2 تا 4 درجه کاهش می یابد.

*یزد میزبان مسابقات رنکینگ بدمینتون بزرگ سالان کشور

صبور دبیر هیئت بدمینتون استان یزد: میزبانی آخرین مرحله مسابقات رنکینگ بزرگ سالان مردان ایران، انتخابی تیم ملی، در تاریخ ۷ آبان ماه به مدت سه روز به یزد واگذار شد.

پایان پیام/90017

 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha