قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۱۴۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آخرین آمار سنجش سلامت نوآموزان اعلام شد

خانواده ها سنجش سلامت نوآموزان را کامل کنند/ الزام ارائه گواهی سنجش

رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی ضمن اعلام آخرین آمار سنجش سلامت نوآموزان گفت: اطلاع رسانی های لازم را انجام داده ایم تا کسانی که ثبت نام موقت کرده اند حتما باید برای تکمیل ارزیابی سنجش سلامت مراجعه کنند. برگه سنجش سلامت از مدارک الزامی برای ثبت نام در مدارس محسوب می شود.

خانواده ها سنجش سلامت نوآموزان را کامل کنند/ الزام ارائه گواهی سنجش

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مجید قدمی ، آخرین آمار سنجش سلامت نوآموزان بدو ورود به دبستان را اعلام کرد و گفت: طبق آخرین آمارها نوبت گیری سنجش سلامت بدو ورود سال ۹۸ برای یک میلیون و ۴۳ هزار و ۱۱۳ نوآموز انجام شده که با احتساب آمار پیش دبستانی ها به ۳۶۶ هزار و ۳۱۶ نفر می رسد و در مجموع یک میلیون و ۴۰۹ هزار و ۴۲۹ نفر مورد سنجش قرار گرفته اند.

وی افزود: سال گذشته نیز یک میلیون و ۴۰۰ هزار نوآموز در طرح سنجش مورد ارزیابی قرار گرفته بودند و تقریبا به همان شاخصی که پیش بینی کرده بودیم نزدیک شدیم و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور با اشاره به مشکل ایجاد شده برای سنجش ثبت نام موقتی ها گفت: تنها یک موضوع مشکل ایجاد کرده است. به دلیل اتصال سامانه ثبت نام کتب درسی با سامانه سناد به دلیل آنکه بچه ها بتوانند برای کتاب درسی ثبت نام کنند، سامانه سناد را برای مدیران باز کردیم و برخی تصور کرده بودند که کار ثبت نامشان تمام شده و دیگر نیازی به مراجعه برای سنجش سلامت ندارند.

قدمی ادامه داد: اطلاع رسانی های لازم را انجام داده ایم تا کسانی که ثبت نام موقت کرده اند حتما باید برای تکمیل ارزیابی سنجش سلامت مراجعه کنند. برگه سنجش سلامت از مدارک الزامی برای ثبت نام در مدارس محسوب می شود.

وی ضمن اعلام اینکه کلیه کتاب های درسی از بریل و سایر کتاب ها آماده و به مناطق ارسال شده و در حال توزیع است گفت: یکسری کتاب های درسی هم گویا شده اند که بخشی از آنها به مرور در طول سال ارسال می شود و به دست دانش آموزان می رسد و یک کار فوق العاده است که در کنار کتاب های درسی صورت می گیرد.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha