قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۱۴۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کشف ۸۶ فقره سرقت در استان بوشهر /دستگیری ۶۲ سارق

فرمانده انتظامی شهرستان جم از دستگیری ۱۵ سارق و کشف ۲۸ فقره سرقت در دو هفته گذشته و سرپرست انتظامی شهرستان دشتستان از دستگیری ۴۷ سارق و کشف ۵۸ فقره سرقت در ۷ روز گذشته خبر داد.

کشف ۸۶ فقره سرقت در استان بوشهر /دستگیری ۶۲ سارق

فرمانده انتظامی جم با اعلام این خبر اظهار کرد: پلیس جم با بهره گیری از تمامی امکانات، راه اندازی گشت های غیر محسوس، افزایش واحدهای گشتی و تمرکز بر نقاط جرم خیز اقدامات لازم را در مقابله با سرقت در دستور کار قرار داد.

سرهنگ سید علی مهدیان افزود: در نتیجه اقدامات و تلاش های شبانه روزی مأموران در دو هفته گذشته ۱۵ نفر سارق دستگیر و ۲۸ فقره انواع سرقت در سطح شهرستان جم کشف شد.

این مقام انتظامی عنوان کرد: سارقان در بازجویی ها و تحقیقات به عمل آمده به ارتکاب ۱۵ فقره انواع سرقت از جمله سرقت اماکن خصوصی، سرقت در معابر، سرقت منزل، و سرقت سیم برق اعتراف و پس از تشکیل پرونده و تکمیل تحقیقات تحویل مراجع قضائی شدند. 

فرمانده انتظامی جم از شهروندان خواست، هشدارهای پلیسی در خصوص رعایت نکات پیشگیرانه از سرقت را جدی بگیرند و در صورت مشاهده موارد مشکوک موضوع را سریعا از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

سرقت احشام و سیم برق در دشتستان

فرمانده انتظامی دشتستان بیان کرد: به منظور افزایش احساس امنیت در جامعه، پلیس دشتستان با بهره گیری از تمامی امکانات، راه اندازی گشت های غیر محسوس، افزایش واحدهای گشتی و تمرکز بر نقاط جرم خیز مقابله با سرقت را به عنوان یک اولویت از ابتدای سال جاری تشدید کرده است.

سرهنگ فرامرز ملکوتی اظهار کرد: در نتیجه اقدامات و تلاش های شبانه روزی مأموران طی ۷ روز گذشته ۴۷ نفر سارق دستگیر و ۵۸ فقره انواع سرقت در سطح شهرستان دشتستان کشف شد.

وی عنوان کرد: سارقان در بازجویی ها و تحقیقات به عمل آمده به ارتکاب ۴۷ فقره انواع سرقت از جمله سرقت اماکن خصوصی، سرقت منزل، سرقت احشام، سرقت سیم برق، کیف قاپی، سرقت موتورسیکلت و سرقت داخل خودرو اعتراف و پس از تشکیل پرونده و تکمیل تحقیقات تحویل مراجع قضائی شدند.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha