قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۱۳۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری: باید در تور ایران -آذربایجان حداکثر امتیازات را بگیریم

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری گفت: باید در تور ایران- آذربایجان حداکثر امتیاز را بگیریم و فاصله را برای کسب سهمیه بارقیبان کم کنیم.

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری: باید در تور ایران -آذربایجان حداکثر امتیازات را بگیریم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خسرو قمری در گفت وگو با ، درمورد شرایط حضور رکاب زنان ایران در تور ایران- آذربایجان اظهار داشت: در این مسابقات 610 امتیاز توزیع می شود که ما باید بتوانیم بیشترین امتیاز را جمع آ وری کنیم. در حال حاضر 670 امتیاز نسبت به کشور 32 رنکینگ جهانی برای کسب دو سهمیه عقب هستیم و اگر بتوانیم این اختلاف را جبران کنیم دو سهمیه مان قطعی می شود. 

وی ادامه داد: رکاب زنان قدرتمندی هم قرار است در این تور شرکت کرده و ما هم باید با آمادگی کامل حضور پیدا کنیم و بیشترین  امتیاز را جمع  کنیم. 

وی عنوان کرد: علاوه بر تور آذربایجان تیم های باشگاهی ما مانند سپاهان و امیدنیا در تورهای آسیایی شرکت می کنند و برای کسب سهمیه ایران امتیاز جمع می کنند. 

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری درمورد عدم دریافت ویزای انگلیس برای مسابقات قهرمانی جهان اظهار داشت: با وجود پیگیری های زیادی که کردیم به ما ویزا ندادند البته رفتن به این رقابت ها با توجه به اینکه سطح بسیار بالایی دارد چندان برای تیم ملی ما مثمرثمر نمی شد و به جای آن می توانیم روی تورهای آسیایی که برای جمع آوری امتیازات خوب است تمرکز کنیم. 

وی درمورد استعفای مسئول کمیته جانبازان و معلولین گفت:  رئیس این کمیته در استان زنجان حضور داشت و با توجه به اینکه نمِ توانست زیاد در تهران باشد استعفای خودش را اعلام کرد و ما چند روز آینده مسئول جدید را انتخاب می کنیم. 

قمری درمورد وضعیت کمیته BMX  هم عنوان کرد: با توجه به اینکه این رشته المپیکی است باید فعال تر باشیم به همین دلیل فردی را انتخاب می کنیم که وقتش آزادتر باشد و بتواند در این رشته تحول ایجاد کند. 

انتهای پیام/ک

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha