قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۱۳۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

این سه امتیاز را مدیون بازیکن جوان پرسپولیس هستیم

پیشکسوت پرسپولیس از گلزنی مهدی عبدی به استقلال تمجید کرد.

این سه امتیاز را مدیون بازیکن جوان پرسپولیس هستیم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمد پنجعلی ، درباره داربی مصاف تیم های استقلال و پرسپولیس که با برتری یک بر صفر سرخ پوشان به پایان رسید، گفت: بار روانی در بازی بیشتر از بار فنی بود و حاشیه های بازی زیاد بود اما به نظرم بازی خوبی را شاهد بودیم. ۳ امتیاز این بازی را مدیون بازیکن جوانی هستیم که آقای گل لیگ امید هم بوده است. او لیاقت این موقعیت را دارد.  ۲۰ دقیقه اول بازی به علت فشار زیاد کیفیت خوبی نداشت، اما هرچه از بازی می گذشت به کیفیت آن افزوده می شد.

او افزود: هنگامی که دروازبان مطمئنی مانند بیرانوند در دروازه باشد، بازیکنان هم با خیال راحت بازی می کنند و اشتباهات کمتری را مرتکب می شوند.

پیشکسوت پرسپولیس همچنین با بیان اینکه تعویض های  سرمربی پرسپولیس کاملا بجا بود، گفت: به علت اینکه بازی در زمان های مختلف درگیری های زیادی داشت، تعویض بشار رسن به عنوان بازیکن تکنیکی موثر بود.

او همچنین درباره حواشی داربی ۹۰ گفت: صحنه هایی که شاهد آن بودیم اصلا چیزی نیست که انتظار آن را از داربی داریم. صحنه هایی مانند شکستن سر کنعانی زادگان بازیکن پرسپولیس و دیگر درگیری های بازی که چهره زشتی را از بازی نشان داد. ما انتظار صحنه های زیبایی از بازی داریم و می خواهیم یک بازی خوب را تماشا کنیم که این صحنه ها خرابش می کنند.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha