قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۱۲۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

همایش ملی تب برفکی به میزبانی البرز برگزار می شود

سرپرست بخش تولید واکسن تب برفکی مؤسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی با اشاره به برگزاری همایش ملی تب برفکی طی روزهای آینده به میزبانی مؤسسه رازی گفت: تب برفکی از بیماری های مهم و استراتژیک دام محسوب می شود.

همایش ملی تب برفکی به میزبانی البرز برگزار می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سید محمود عظیمی دزفولی، سرپرست بخش تولید واکسن تب برفکی مؤسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی با اشاره به برگزاری همایش ملی تب برفکی طی روزهای آینده به میزبانی مؤسسه رازی گفت: تب برفکی از بیماری های مهم و استراتژیک دام محسوب می شود و سالانه خسارت های فراوانی هم در کشور ما و هم در کشورهای همجوار به بار می آورد.

سرپرست بخش تولید واکسن تب برفکی مؤسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی بر ضرورت برگزاری همایشی در خصوص این بیماری و نیز لزوم برقراری تعامل سه جانبه بین مؤسسه رازی، گروه های هدف و سازمان دامپزشکی به منظور کنترل و مهار این بیماری مهلک دامی تأکید کرد.

وی افزود: لازم است مؤسسه رازی به عنوان تولید کننده، دامداران و کلینیسین ها به عنوان مصرف کنندگان و سازمان دامپزشکی به عنوان سیاستگذار کنترل و پیشگیری بیماری های دام و طیور در کشور با یکدیگر در ارتباط مستمر باشند تا ابهامات، اشکالات، کاربردهای واکسن و حتی ناراحتی های احتمالی بازگو و در جهت رفع آن ها اقداماتی سازنده و عملی اتخاذ شود.

عظیمی تصریح کرد: یکی از دغدغه های مؤسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی، کمرنگ بودن تعامل دو جانبه و رو در رو با دامداران است و این همایش بستری مناسب برای گفت و گوی مستقیم و بی واسطه بین مصرف کننده و تولید کننده را فراهم خواهد کرد.

وی حضور بخش خصوصی را از دیگر جنبه های قابل اعتنای این همایش برشمرد و اضافه کرد: با توجه به فعال شدن بخش خصوصی برای تولید و واردات واکسن تب برفکی، ضرورت دارد این ارتباطات حتی با بخش خصوصی ذینفع در صنعت واکسن نیز برقرار شود.

عظیمی اظهار کرد: از این رو از شرکت های خصوصی که در سال های اخیر در صنعت واکسن سازی و تولید واکسن تب برفکی فعال شده اند نیز به طور رسمی دعوت شده است تا بخش دولتی و خصوصی در کنار هم مسائل و مشکلات موجود را در فضایی صمیمی و دوستانه مطرح کنند.

انتهای پیام/د/1104/س/1

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha