قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۱۱۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فرمانده انتظامی مازندران:

۷۰ تن کود شیمایی غیرمجاز در ساری کشف شد

ساری - فرمانده انتظامی مازندران از کشف ۷۰ تن کود شمیایی غیر مجاز به ارزش یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال در ساری خبر داد.

۷۰ تن کود شیمایی غیرمجاز در ساری کشف شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سردار سید محمود میرفیضی اظهار داشت:در اجرای منویات مقام معظم رهبری و عزم جدی پلیس در مقابله قاطعانه با قاچاق، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود: در اجرای این ماموریت، کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و جرایم اقتصادی پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی یک باند عرضه کننده کودهای شیمیایی کشاورزی قاچاق ، فاقد کیفیت و استانداردهای لازم در ساری شدند.

سردار میرفیضی، تصریح کرد: ماموران پس از هماهنگی های قضائی متهمان را که با تشکیل باندی سه نفره و خرید کودهای شیمیایی به صورت فله از سایر استان های کشور آن را سایر افزودنی های نامرغوب مخلوط و روانه بازار می کردند، در عملیاتی غافلگیرانه دستگیرکردند.

میرفیضی با بیان این که متهمان کودهای غیر مجاز را در کیسه هایی با آرم تجاری یکی از شرکت های معتبر داخلی با قیمت گزافی به فروش می رساندند، افزود: در بازرسی از انبار نگهداری کالا توسط متهمان ۷۰ تن کود شییمیایی قاچاق کشف شد.

وی ارزش این محموله را توسط کارشناسان بالغ بر یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال عنوان کرد و اظهار داشت: پس از معرفی متهمان به مرجع قضائی، کودهای غیر مجاز کشف شده تحویل جهاد کشاورزی ساری شد.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha