قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۱۰۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

همایش ملی روز جهانی جهانگردی با حضور وزیر میراث فرهنگی

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان از برگزاری همایش ملی روز جهانی جهانگردی با حضور وزیر میراث فرهنگی خبر داد.

همایش ملی روز جهانی جهانگردی با حضور وزیر میراث فرهنگی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، علیرضا جلالزایی امروز در زاهدان اظهار کرد: مراسم ملی روز جهانی جهانگردی، ۶ مهرماه با حضور وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور، مسئولان کشوری و استانی در سالن کنفرانس سینما هلال در زاهدان برگزار می شود.

مدیرکل میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان افزود: این مراسم مهم امسال برای اولین بار در سیستان و بلوچستان برگزار می شود و می طلبد که همه دستگاه ها دست به دست هم دهند تا این مراسم به شایستگی برگزار شود.

این مسئول ادامه داد: به مناسبت روز جهانی جهانگردی برنامه هایی پیش بینی شده که از جمله رونمایی تمبر پویش ملی معرفی سیستان و بلوچستان است.

وی با اشاره به اینکه برای اولین بار کتاب مسیرهای گردشگری استان در این روز رونمایی می شود، افزود: رونمایی از پوستر فرهنگ میزبانی مردم سیستان و بلوچستان و برگزاری آیین های سنتی تعزیه از برنامه های دیگری است که به مناسبت روز جهانی جهانگردی در زاهدان پیش بینی شده است.

جلالزایی بیان کرد: نمایشگاه گردشگری، صنایع دستی و غذاهای سنتی در حاشیه این مراسم با ۲۵ تا ۳۰ غرفه برپا میشود.

مدیرکل میراث فرهنگی استان افزود: افتتاح پروژه های گردشگری استان در این روز به صورت ویدیوکنفرانس اجرا میشود که ۲۰ تا ۲۵ پروژه شامل سفره خانه های سنتی، مجتمع های گردشگری و مزرعه گردشگری است که این مزرعه برای اولین بار در استان و توسط بخش خصوصی به بهره برداری می رسد.

انتهای پیام/75009

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha