قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۰۶۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی خبر داد

اعزام قصه گویان به مدارس، همزمان با جشنواره استانی قصه گویی در تبریز

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی گفت: همزمان با جشنواره استانی قصه گویی در تبریز، قصه گویان به مدارس اعزام می شوند. 

اعزام قصه گویان به مدارس، همزمان با جشنواره استانی قصه گویی در تبریز

علی بینش در جلسه ی شورای برنامه ریزی مرحله استانی بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی، با اشاره به آمار ثبت نام علاقه مندان به جضور در این جشنواره، اظهار کرد: استقبال کم نظیر علاقه مندان دراستان برای شرکت دراین رقابت فرهنگی نشان از توسعه فعالیت قصه گویی در بین خانواده ها دارد.

وی با بیان این که  مرجله استانی بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی روزهای 17 و 18 مهر ماه سال جاری با جضور قصه گویان منتخب در تبریز برگزار خواهد شد، افزود: از ابتدای هفته جاری هیات انتخاب کار بررسی قصه های بارگذاری شده در سایت جشنواره را در بخش زنان و مردان آغاز و نفرات منتخب به جشنواره استانی معرفی خواهد شد.

بینش تاکید کرد: تمام تمهیدات لازم برای برگزاری شایسته این جشنواره در تبریز پیش بینی شده و برنامه های متنوعی نیز در جنب این جشنواره همچون اعزام قصه گویان به مدارس، برگزاری نشست های تخصصی قصه گویی با حضور صاحب نظران این حوزه، چاپ نشریه جشنواره و برپایی نمایشگاهی از تصاویر جشن های قصه گویی در شهرهای مختلف آذربایجان شرقی برگزار خواهدشد.

در این جلسه اعضای شورای برنامه ریزی مرجله استانی بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی، نظرات و پیشنهادهای خود را بیان کردند، همچنین کمیته های تخصصی این جشنواره معرفی شدند.

انتهای پیام 

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha