قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۰۴۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نیروهای مسلح چهارمحال و بختیاری توان خود را به نمایش گذاشتند

استان ها چهارمحال و بختیاری شهرکرد همزمان با آغاز هفته گرامیداشت دفاع مقدس، نیروهای مسلح چهارمحال و بختیاری روز یکشنبه توان زرهی و نظامی خود را با اجرای رژه به نمایش گذاشتند.

نیروهای مسلح چهارمحال و بختیاری توان خود را به نمایش گذاشتند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، نیروهای مسلح استان در قالب گردان های نمونه سپاه قمر بنی هاشم(ع)، نیروی انتظامی، نیروی یگان ویژه پاسداران، بسیجیان، عشایری، واحدهای نمونه امدادی، نیروهای وظیفه، واحدهای موتوری، توپخانه، جنگ نوین و رزهی توان خود را به نمایش گذاشتند. 
فرمانده سپاه قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری، هفته دفاع مقدس را یادآور رشادت ها و ایثارگری رزمندگان اسلام برشمرد و تاکید کرد: این رشادت ها باعث سربلندی ایران در جهان شد و ایران را به عنوان یک کشور الگو تبدیل کرد. 
سردار علی محمد اکبری در آغاز این رژه نظامی افزود: دفاع مقدس یک گنجینه بی پایان برای کشور است، چرا که در ۸ سال دفاع مقدس، رزمندگان اسلام ابهت پوشالی غرب و شرق را فرو ریختند. 
در ابتدای این آیین که امام جمعه شهرکرد، استاندار چهارمحال و بختیاری، اعضای شورای تامین و تعدادی از مسئولان استان حضور داشتند، مسئولان ارشد نظامی و اجرایی، فرماندهان و مسئولان استان به شهدای ۸ سال دفاع مقدس ادای احترام کردند. 
۲۰۹۷

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha