قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۰۴۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تلاش امیدی هابرای پرچمداری استیضاح وزرا

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: امیدی ها لیست هایی را برای جمع آوری امضا جهت استیضاح برخی از وزرا در دست گرفتند تا پرچمدار استیضاح ها باشند و خود را اپوزیسیون دولت معرفی کنند.

تلاش امیدی هابرای پرچمداری استیضاح  وزرا

: عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: امیدی ها لیست هایی را برای جمع آوری امضا جهت استیضاح برخی از وزرا در دست گرفتند تا پرچمدار استیضاح ها باشند و خود را اپوزیسیون دولت معرفی کنند.

حجت الاسلام نصرالله پژمان فر درباره سیاست اصلاح طلبان در قبال دولت، گفت: اصلاح طلبان امروز به بن بست رسیدند، اصلاح طلبان همه تخم مرغ های خود را در سبد روحانی گذاشتند و منفعت آن را نیز بردند.

وی تاکید کرد: کابینه روحانی از صدر تا ذیل اصلاح طلب است و دولت آقای روحانی دولت اصلاح طلبان است. جریان مستقل و اعتدالی وجود ندارد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه روحانی کابینه اش را با جریان اصلاح طلبان پر کرده است، افزود: امروز که دولت در سراشیبی سقوط قرار گرفته است اصلاح طلبان فرار به جلو را در دستور کار خود قرار دادند، رویکرد اصلاح طلبان اتهام افکنی به دولت و فاصله گرفتن از جریان آقای روحانی است.

پژمان فر تصریح کرد: اعضای فراکسیون امید در مجلس که اصلاح طلبان هستند در روزهای پایانی مجلس دهم لیست هایی را برای جمع آوری امضا جهت استیضاح برخی از وزرا در دست گرفتند تا پرچمدار استیضاح ها باشند و خود را اپوزیسیون دولت معرفی کنند.

وی گفت: امروز جایگاه دولت در میان افکار عمومی بسیار سقوط کرده است و جریان اصلاحات نیز تلاش دارد تا خط خود را از دولت جدا کند.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha