قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۰۳۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کلیات بودجه دانشگاه آزاد برای سال جدید تحصیلی تصویب شد

کلیات بودجه دانشگاه آزاد اسلامی برای سال جدید تحصیلی در جلسه هیأت امنای این دانشگاه به تصویب رسید.

کلیات بودجه دانشگاه آزاد برای سال جدید تحصیلی تصویب شد

در بیست و ششمین جلسه هیأت امنا دانشگاه آزاد اسلامی، به ریاست دکتر علی اکبر ولایتی رئیس هیأت مؤسس و هیأت امنا و با حضور اعضاء، گزارشی از فعالیت های آموزشی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه دانش بنیان و پژوهشی و به طور نمونه تولید بذرهای جدید و برنامه های پیش رو در بخش های مختلف ارائه شد.

دکتر ولایتی در این جلسه با اشاره به ضرورت برنامه ریزی دقیق در راستای حمایت فعالیت های پژوهشی در دانشگاه آزاد اسلامی، بر توسعه این اقدامات تأکید کرد.

رئیس هیأت مؤسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر استفاده از ظرفیت های ارزشمند دانشگاه اظهار داشت: فعالیت های مرتبط در این زمینه مثبت بوده، اما با توجه به ظرفیت ها و توانمندی های موجود می تواند بیش از پیش گسترش یابد. ضروری است گام های مؤثرتری را همراه با برنامه ریزی و ترسیم چشم انداز در این حوزه عملیاتی و اجرایی کرد.

در این جلسه اعضاء نیز با مثبت ارزیابی کردن فعالیت های انجام شده در حوزه حمایت از فعالیت های دانش بنیان برای ارتقاء دانش و کمک به تأمین نیازمندیهای کشور و از طرفی کمک به درآمدهای غیرشهریه ای دانشگاه آزاد اسلامی، نقطه نظرات خود را مطرح کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، در ادامه جلسه نیز بودجه دانشگاه آزاد اسلامی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و کلیات آن به اتفاق آرا مورد تصویب قرار گرفت.

همچنین در بخش سیاست های اجرایی بودجه، ۲۱ بند از فصل درآمد و هزینه با اصلاحات مورد نظر به تصویب رسید.

گفتنی است سال مالی دانشگاه آزاد اسلامی با تصویب هیأت امنا هماهنگ با شروع سال تحصیلی تنظیم شده است.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha