قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۰۳۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دستگاه های برتر کهگیلویه و بویراحمد در جشنواره شهید رجایی تجلیل شدند

در مراسمی با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، اعضای شورای اداری و خبرنگاران رسانه ها شنبه شب از 19 دستگاه برتر این استان در جشنواره شهید رجایی تجلیل به عمل آمد.

دستگاه های برتر کهگیلویه و بویراحمد در جشنواره شهید رجایی تجلیل شدند

- منطقه کهگیلویه و بویراحمد-"حسن نوروزی"، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم گفت: عملکرد 76 دستگاه اجرایی استان در هفت محور از جمله اصلاح ساختار، توسعه دولت الکترونیک، استقرار نظام مدیریت عملکرد و ارزیابی و ساماندهی نیروی انسانی ارزیابی شدند.

وی با اشاره به نوآوری و تغییرات در فرایند ارزیابی جشنواره شهید رجایی امسال افزود: در ارزیابی دستگاه های  اجرایی در سال 95 در مجموع  دستگاه ارزیابی شدند که این تعداد امسال به 76 دستگاه رسید که امیدواریم این تعداد سال آینده به 92 دستگاه اجرایی برسد.

نوروزی اظهارکرد: تدوین شاخص های اختصاصی دستگاه های اضافه شده در استان، تدوین 61 شاخص برای ارزیابی شهرستان ها و  تدوین 76 شاخص اختصاصی جدید برای 23 دستگاه نیز از دیگر نوآوری و تغییرات در فرایند ارزیابی جشنواره شهید رجایی امسال بوده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه 76دستگاه اجرایی ارزیابی شده در جشنواره شهید رجایی به پنج گروه تفکیک شدند، خاطرنشان کرد: دستگاه ها در پنج گروه شامل زیربنایی و تولیدی، دستگاه علمی -فرهنگی، آموزشی، اجتماعی و قضایی، شرکت ها، بیمه ها و بانک ها و دستگاه های حمایتی، سلامت و بهداشت تقسیم شدند.

شرکت گاز، شرکت آب و فاضلاب روستایی، اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، شرکت توزیع نیروی برق و اداره کل راه و شهرسازی در زمینه اجرای پروژه های اقتصاد مقاومتی تجلیل شد. همچنین 20 دستگاه اجرایی در شاخص های عمومی و اختصاصی نیز تجلیل شدند.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha