قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۹۹۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کاپیتان بسکتبال نفت: باید از حیثیت لیگ ایران در آسیا دفاع کنیم/کار بازیکنان کمکی ارزشمند بود

کاپیتان تیم بسکتبال نفت آبادان گفت: در باشگاه های آسیا از عنوان قهرمانی و حیثیت لیگ ایران دفاع خواهیم کرد.

کاپیتان بسکتبال نفت: باید از حیثیت لیگ ایران در آسیا دفاع کنیم/کار بازیکنان کمکی ارزشمند بود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سعید داورپناه در گفت وگو با ، در مورد شرایط تیم بسکتبال نفت آبادان برای حضور در مسابقات بسکتبال باشگاه های آسیا اظهار داشت: خوشبختانه بازیکنان خوبی به ترکیب تیم اضافه شدند و به عنوان یار کمکی نفت را در این رقابت ها همراهی می کنند. تیم خیلی خوبی بسته شده است و می رویم که مردم آبادان را شاد کنیم.

وی ادامه داد: از بازیکنانی که قبول کردند به عنوان یار کمکی نفت را همراهی کنند، واقعا ممنونم، خیلی کارشان ارزش داشت.

کاپیتان تیم بسکتبال نفت با اشاره به حریفان تاکید کرد: می دانم که امسال تیم ها با قدرت زیادی می آیند. همه تیم ها بازیکنان خارجی خوبی در اختیار دارند و برای قهرمانی می آیند.

داورپناه با اشاره به تمرینات این تیم گفت: بچه هایی که به ما اضافه شدند همگی از باتجربه های تیم ملی محسوب می شوند. یکی دو بازیکن مانند آرن داودی و ارسلان کاظمی تمرین بدنسازی داشته اند اما تمرین بسکتبال نداشته اند. اما چند روزی که در تهران تمرین می کنیم شرایط بهتر خواهد شد. خوشبختانه بازی اولمان هم یک مقدار راحت تر از سایر مسابقات است و می توانیم به هماهنگی خوبی برسیم.

وی در مورد اینکه نفتی ها برای لیگ برتر تیم قدرتمندی را جمع نکرده اند، گفت: اهداف کوتاه مدت باشگاه این بود که در باشگاه های آسیا نتایج خوبی بگیریم و بعد از آن به لیگ برتر فکر کنیم.

کاپیتان تیم بسکتبال نفت در مورد دفاع از قهرمانی ایران در آسیا گفت: به هر حال هر تیمی که از ایران می رود باید برای قهرمانی بجنگد. امیدوارم ما هم بتوانیم از حیثیت لیگ ایران دفاع کنیم و نشان دهیم که تیم های باکیفیتی داریم.

داورپناه در مورد تیم های حاضر در لیگ برتر بسکتبال گفت: خوشبختانه تیم های زیادی آمدند و بازیکنان ملی و باتجربه در تیم ها پخش شده اند. امیدوارم لیگ خیلی جذاب تری نسبت به گذشته داشته باشیم. سال بعد هم المپیک را پیش رو داریم و همه بازیکنان می خواهند به تیم ملی برسند، به همین دلیل تمام تلاش خود را خواهند کرد.

وی با اشاره به صعود تیم ملی به المپیک  گفت: حضور در المپیک برای هر رشته ای خوب است، چون به پیشرفت آن کمک می کند و باعث می شود اسپانسرها جذب شوند. در دو دوره قبلی که ایران به المپیک نرفت، بسکتبال ما افت کرد و ضعیف شده بود، اما امسال شرایط بهتر خواهد شد.

ماه در شهر بانکوک تایلند برگزار می شود.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha