قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۹۶۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ضرورت انجام کارهای اساسی درجهت توسعه چهاردانگه/ پرهیز اعضای شورای شهر از ورود به مسائل حاشیه ای

معاون فنی و عمرانی فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: اعضای شورای شهر با پرهیز از ورود به مسائل حاشیه ای و انجام کارهای اساسی و کارشناسی شده، زمینه رشد و توسعه منطقه را فراهم آوردند.

ضرورت انجام کارهای اساسی درجهت توسعه چهاردانگه/ پرهیز اعضای شورای شهر از ورود به مسائل حاشیه ای

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از اسلامشهر داود بیات سرمدی معاون فنی و عمرانی فرمانداری شهرستان اسلامشهر ،در حاشیه مراسم تحلیف اعضای شورای شهر چهاردانگه، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با سلب عضویت ۲عضو شورای شهر چهاردانگه و تحلیف دو عضو جدید امیدواریم باعث به وجود آمدن وقفه در ارائه خدمات و انجام وظایف قانونی محوله و اعضای شورای شهر در این شهر نشود.

وی افزود: در این جلسه ضمن تسلیم حکم استانداری تهران به اعضای جدید و قدیم، پیام فرماندار شهرستان اسلامشهر نیز به اعضا ابلاغ و از آن درخواست شد،و ضمن رسیدگی به مسائل و مشکلات شهروندان، از ورود به مسائل حاشیه ای پرهیز کند.

وی تأکید کرد: انجام کارهای اساسی در چهاردانگه در بحث حمل و نقل عمومی و مترو یکی از اقدامات اساسی و اولویت دار مورد تاکید فرمانداری است، با توجه به آغاز فعالیت حفر تونل مترو به سمت اسلامشهر ،احداث ایستگاه چهاردانگه که بر عهده شهرداری چهاردانگه بوده ،یکی از مهم ترین اولویت های این شهر است ،که باید تا پایان سال ۹۹ احداث و به بهره برداری برسد.

معاون فنی و عمرانی فرمانداری شهرستان اسلامشهر بیان کرد: آزاد سازی معابر موجود در لاین کندرو بزرگراه آیت الله سعیدی در منطقه چهاردانگه ،تملک املاک و اراضی معارض در مسیر، تکمیل ساختمان های نیمه کاره و پروژه های نیمه تمام شهرداری یکی دیگر از اقدامات اساسی است،که باید با همت شهرداری و حمایت اعضای شورای شهر چهاردانگه و همکاری سایر دستگاههای اجرایی و خدمات رسان در منطقه انجام شود.

وی با تاکید بر جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز افزود: مسائل مرتبط با ساخت و سازهای غیر مجازی که در اراضی کشاورزی احداث شده، حتماً بایدبا همکاری دستگاه قضایی و نهادهای ذیربط در چارچوب قوانین و مقررات قانونی ،مورد رسیدگی قرار گرفته و بااخذ مجوزهای لازم، نسبت به اعمال قانون و قلع وقمع این بناها اقدام شود.

سرمدی با هشدار به افراد قانون شکن ،خاطرنشان کرد: تمامی کسانی که به نوعی قانون را زیر پا می گذارند، بدانند که بدون اغماض و در چارچوب قانون حتماً با آنها برخورد لازم انجام خواهد شد و از تضییع حقوق شهروندان توسط هر فرد حقیقی و حقوقی با حمایت و همکاری دستگاه قضا جلوگیری به عمل خواهد آمد ،افراد قانون شکن و فرصت طلب حتمابه سزای اعمال غیر قانونی خود، خواهند رسید.

انتهای پیام/۶۷۰۲۱/پ/ث30

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha