قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۹۳۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مورینیو سرمربی مورد نظر هواداران رئال مادرید برای جایگزینی زیدان

هواداران رئال مادرید ترجیح می دهند سرمربی پرتغالی جایگزین احتمالی زین الدین زیدان شود.

مورینیو سرمربی مورد نظر هواداران رئال مادرید برای جایگزینی زیدان

و به نقل از مارکا، هواداران رئال مادرید می دانند چه کسی باید جانشین احتمالی زین الدین زیدان شود. نتایج ضعیف سفیدپوشان با سرمربی فرانسوی ممکن است در نهایت با پایان همکاری دو طرف همراه شود. سرمربی انتخابی برای هواداران پس از نظرسنجی مارکا مشخص شد؛ او کسی نیست جز ژوزه مورینیو.

۴۴ درصد طرفداران ترجیح می دهند جایگزین احتمالی زیدان مورینیو باشد. سرمربی پرتغالی اختلاف زیادی با گزینه بعدی دارد. ماسیمیلیانو آلگری با کسب ۲۳ درصد آرا رتبه دوم را به خود اختصاص داد. رائول گونسالس با ۲۱ رای در جایگاه سوم است. ۱۲ درصد دیگر کاربران ترجیح می دهند سرمربی دیگری هدایت سفیدپوشان را بر عهده بگیرد.

بازگشت مورینیو پس از شش سال و نیم به سانتیاگو برنابئو اتفاقی نیست که هواداران و باشگاه نسبت به آن بی تفاوت باشند. هر چند که سرمربی پرتغالی این شانس را بررسی نمی کند. او در آخرین اظهاراتش به شبکه چهار اسپانیا گفت: دوست ندارم هدایت رئال مادرید را بر عهده بگیرم چون این تیم سرمربی دارد. نمی توانید هدایت تیمی را بر عهده بگیرید که سرمربی دارد. زیدان یک سرمربی عادی در تاریخ باشگاه رئال مادرید نیست.

با همه این تفاسیر اگر مسیر مادرید و زیدان جدا شود فلورنتینو پرس می تواند از میان دو سرمربی پر افتخار و بدون تیم (مورینیو و آلگری) یک نفر را انتخاب کند یا این که دوباره از فرمول زیدان بهره بگیرد و سرمربی را از تیم پایه مادرید انتخاب کند. در این صورت رائول هدایت مادرید را بر عهده می گیرد.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha