قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۹۰۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

افتتاح خط تولید ذخیره ساز های پیشرفته دفاعی با حضور وزیر دفاع

خط تولید ذخیره ساز های پیشرفته دفاعی با حضور وزیر دفاع و مدیر عامل سازمان توسعه منابع انرژی وزارت دفاع افتتاح شد.

افتتاح خط تولید ذخیره ساز های پیشرفته دفاعی با حضور وزیر دفاع

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری تسنیم: امیر سرتیپ حاتمی در این مراسم با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و با اشاره به تدبیر مقام معظم رهبری وفرمانده معظم کل قوا مبنی بر نامگذاری سال ۹۸ به نام "رونق تولید" اظهار داشت: باهمت عالی وتلاش شبانه روزی متخصصان و نخبگان جوان صنایع دفاعی در سازمان توسعه منابع انرژی وزارت دفاع، خط تولید ذخیره ساز های پیشرفته دفاعی در شرایط تحریم و با تکیه بر دانش بومی به بهره برداری رسید.

وزیر دفاع افزود: متخصصان ودانشمندان وزارت دفاع با روحیه جهادی و با به کارگیری فناوری نوین و درراستای ارتقای بازدارندگی دفاعی، موفق به راه اندازی مجموعه صنعتی روزآمد در زمینه طراحی و تولید انواع ذخیره ساز های پیشرفته شدند که با تولید انبوه این محصولات، گام بلندی درجهت برتری تسلیحاتی نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران و قطع وابستگی به واردات برداشته اند.

امیر سرتیپ حاتمی تصریح کرد: با دستیابی به این ذخیره ساز های پیشرفته و مدرن دفاعی در حوزه رزم زمینی، دریایی، هوائی، راداری و الکترونیک، پشتیبانی فنی از تسلیحات دفاعی با توان و قدرت بیشتری محقق خواهد شد.

امیر سرتیپ حاتمی خاطرنشان ساخت: این مجموعه صنعتی برخوردار از مجهزترین تجهیزات تولیدی ذخیره ساز های دفاعی بوده و به افزایش چشمگیر میزان تولید، تنوع و ارتقای دانش فنی و ارتقای فناوری محصولات تولیدی منجر شده است.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha