پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۸۹۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

توزیع ۶۸۰۰ کیف مدرسه با مشارکت خیران در بین دانش آموزان اردبیلی

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: با مشارکت خیران اردبیلی برای تمامی ۶۸۰۰ دانش آموز تحت حمایت کیف مدرسه و لوازم التحریر مناسب تهیه و در آستانه بازگشایی مدارس در بین آنها توزیع شده است.

توزیع ۶۸۰۰ کیف مدرسه با مشارکت خیران در بین دانش آموزان اردبیلی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از اردبیل، حسین دشتی صبح امروز با اشاره به اینکه تمامی ۶۸۰۰ دانش آموز تحت حمایت در آستانه بازگشایی مدارس از کیف مدرسه و لوازم التحریر مناسب بهره مند شدند، گفت: قدردان کمک های بی شمار نیکوکاران اردبیلی در مرحله نخست «جشن عاطفه ها» هستیم که با کمک های خود موجب شدند کیف و لوازم التحریر برای دانش آموزان بی بضاعت فراهم شود.

وی با اعلام اینکه خیران برای تهیه کیف مدرسه و لوازم التحریر دانش آموزان تحت حمایت بیش از ۲۲۰ میلیون تومان کمک کرده اند، افزود: این مبلغ به صورت نقدی توسط نیکوکاران اردبیلی پرداخت شده بود که با همکاری موسسات خیریه، کیف و لوازم التحریر مرغوب ایرانی برای دانش آموزان بی بضاعت استان تهیه شد.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل به کمک دو میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان خیران اردبیلی در مرحله نخست «جشن عاطفه ها» اشاره و تصریح کرد: نیکوکاران به صورت نقدی و غیرنقدی کمک های خود را به دست دانش آموزان نیازمند رساندند تا بتوانند در کنار سایر همنوعان خود بی دغدغه وبا آرامش خاطر وارد کلاس درس شوند.

وی با بیان اینکه همچنان شاهد کمک های مردمی به جشن عاطفه ها هستیم، اعلام کرد: با همکاری موسسات خیریه، مراکز نیکوکاری و خیران اردبیلی درصدد هستیم سایر مشکلات دانش آموزان بی بضاعت را رفع کنیم تا هیچ یک از آنها به دلیل فقر و تنگدستی از تحصیل باز نماند.

دشتی با اشاره به اینکه پس از تأمین کیف و لوازم التحریر، نیاز اساسی دانش آموزان تحت حمایت، پرداخت هزینه های تحصیلی و تهیه پوشاک مدرسه است، بیان کرد: از خیران خواستاریم تا همچون سنوات گذشته با کمک های نقدی و غیرنقدی خود کمیته امداد استان اردبیل را در رفع مشکلات ضروری دانش آموزان تحت حمایت یاری کنند.

وی با بیان اینکه بیش ترین گستردگی دانش آموزان نیازمند در سطح شهرستان اردبیل شناسایی شده است، تاکید کرد: رسیدگی به دانش آموزان مستقر در مناطق محروم نیز مدنظر امدادگران کمیته امداد استان اردبیل قرار دارد تا بتوانندبه مقاطع بالاتر تحصیلی راه یابند.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه خیران می توانند با استفاده از کد آنی پرداخت #۰۴۵*۸۸۷۷* در جشن عاطفه ها مشارکت کنند، تشریح کرد: «اپلیکیشن سنا» نیز این امکان را به خیران می دهد تا بدون مراجعه حضوری کمک های خود را در سریع ترین زمان ممکن در اختیار دانش آموزان تحت حمایت قرار دهند.

وی با بیان اینکه سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۳۳۳۴۵ از دیگر روش های الکترونیکی این نهاد برای دریافت کمک های مردمی است، گفت: خیران با ارسال پیامک به این سامانه، نحوه مشارکت خود در جشن عاطفه ها را اعلام می کنند که در اسرع وقت توسط امدادگران کمیته امداد با آنها تماس حاصل خواهد شد.

انتهای پیام/3463/666

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha