قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۸۷۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آزمون استخدامی شهرداری های زنجان لغو شد

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری زنجان گفت: قرار بود یک آزمونی برای تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی شهرداری برگزار شود، اما با شکایتی که دیوان عدالت در ارتباط با اینکه این موضوع مطرح کرد، مجوز مربوطه لغو شد.

آزمون استخدامی شهرداری های زنجان لغو شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، علی محمودی امروز در گفت وگو با در زنجان اظهار کرد: قرار بود یک آزمونی برای تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی شهرداری برگزار شود که مجوز آن سه سال پیش توسط سازمان امور استخدامی صادر شده بود.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری زنجان با اشاره به اینکه این اقدام برای تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی بود، تصریح کرد: با شکایتی که دیوان عدالت در ارتباط با مغایرت این آزمون با قانون مطرح کرد، مجوز مربوطه لغو شد.

وی با بیان اینکه فعلا این مجوز لغو شده و قرار نیست آزمونی برگزار شود، اضافه کرد: در صورتی که مجوز جدیدی صادر شود طبق آن عمل می شود.

محمودی همچنین در ارتباط با آزمون آتش نشانی های زنجان نیز گفت: در مرحله علمی سه برابر ظرفیت پذیرش داشتیم، اما در مرحله عملی دقیقا به همان تعداد مورد نیاز اقدام به جذب خواهد شد.

گفتنی است، پیش از این طبق مجوز سازمان استخدامی و اداری مجوز 100 درصدی برای تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی گرفته شده و در این رابطه برای 892 نفر مجوز برای کل استان گرفته شده بود و قرار بود برای این موضوع آزمونی برگزار شود که لغو شده است.

انتهای پیام/73005/ق20

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha