قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۸۶۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

امروز چهره جنگ طلب و خودسر آمریکا بیشتر خودنمایی می کند

نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدی شهر در مجلس گفت: امروز که چهره جنگ طلب و خودسر آمریکا بیشتر خودنمایی کرده است، باید روی مواضع خود محکم تر و استوارتر بایستیم.

امروز چهره جنگ طلب و خودسر آمریکا بیشتر خودنمایی می کند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، احمد همتی در سمنان در واکنش به تحریم های جدید آمریکا علیه ایران اظهار کرد: ترامپ (رئیس جمهوری آمریکا) با خروج از برجام، عدم پایبندی این کشور به تعهدات و قراردادهای بین الملل را نشان داد.

وی با اشاره به اینکه هدف آمریکا فقط تسلط بر ایران نیست و آنها دنبال تسلط بر جهان هستند، تصریح کرد: کشورهای توسعه یافته باید این موضوع را متوجه شوند که آمریکا دنبال عملی کردن تئوری تک قطبی شدن جهان است.

نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدی شهر در مجلس اضافه کرد: اروپایی ها اگر به امثال ترامپ میدان بدهند، نه تنها در نقض قوانین بین المللی بیشتر وارد می شود، بلکه راه های تسلط بر کشورهای دیگر و درمجموع کل دنیا را مدنظر قرار می دهد.

همتی با تأکید بر اینکه نتیجه این میدان دادن تنش های منطقه ای و جهانی را پیش می آورد، تصریح کرد: تصمیمات ترامپ خطری جدی برای صلح و امنیت جهانی است.

وی با اشاره به اینکه کشورهای مختلف جهان و ازجمله امضاکنندگان برجام باید خط خودشان را مشخص کنند، افزود: جهانیان باید خطشان را مشخص و برابر تحریم های آمریکا، آنها هم شرکت های آمریکایی را تحریم کنند.

نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدی شهر در مجلس ادامه داد: در مقابل هر نقض قانونی توسط آمریکا، سایر کشورها هم باید واکنش مناسبی نشان دهند؛ اگر غیر از این باشد، آینده مبهم و تاریکی را در دنیا خواهیم داشت.

همتی با بیان اینکه در داخل کشور باید قاطعانه و محکم برابر این زیاده خواهی ها بایستیم، اظهار کرد: وحدت و همدلی خود را باید حفظ کنیم  و امروز که چهره جنگ طلب و خودسر آمریکا بیشتر خودنمایی کرده است، باید روی مواضع خود محکم تر و استوارتر بایستیم.

وی تصریح کرد: آرمان های اصلی انقلاب اسلامی را باید با وحدت و همدلی و دور از تنش و تفرقه افکنی در داخل کشور ادامه دهیم.

انتهای پیام/۶۷۰۳۴/م/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha