قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۸۶۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مجللی: انتظار کار خارق العاده از کایاک 2 نفره نداشتیم/قول کسب سهمیه نمی دهم

سرمربی تیم ملی آبهای آرام بانوان گفت: با توجه به رکوردهایی که قایقرانان ما داشتند انتظار نداشتیم در مسابقات جهانی سهمیه بگیرند یا کار خارق العاده ای انجام دهند.

مجللی: انتظار کار خارق العاده از کایاک 2 نفره نداشتیم/قول کسب سهمیه نمی دهم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مهسا مجللی ، درباره نتایجی که ملی پوشان کایاک ایران در مسابقات قهرمانی جهان داشتند، اظهار داشت: با توجه به 4 ماه و نیم اردویی که ورزشکاران ما داشتند، انتظار نداشتیم در مسابقات جهانی خارق العاده ظاهر شوند. از طرفی انتظار کسب سهمیه هم نداشتیم چون همه رقیبان از قبل برنامه ریزی کرده بودند و همه برای کسب بهترین نتیجه در مسابقات شرکت داشتند در حالی که ما هم تمرینات زمستانی را از دست داده بودیم و هم وضعیت فدراسیون مدت ها بلاتکلیف بود. بعد از آمدن سهرابیان از فروردین ماه تمرینات را آغاز کردیم. به نسبت تمریناتی که قایقرانان ما داشتند نتایج خوب بود هر چند در کایاک دونفره می توانستیم بهتر از این باشیم.

وی افزود: دو قایقران ما در زمان مسابقه تغییر تاکتیک دادند چون فکر می کردند نتیجه بهتر شود، آنها ریسک کردند اما در مجموع نتایج همانی بود که انتظار می رفت. اینکه چرا به فینال نرفتیم به خاطر قرعه بد بود. گروه سختی داشتیم و همه اروپایی ها در گروه ما قرار گرفته بودند. قایقرانان ما در آزادی 1.47 را ثبت کردند اما جو مسابقه با تمرین فرق دارد. قایقران هم وقتی می بیند در گروهی قرار گرفته که  حریفان قدر اروپایی هستند از نظر روانی تحت تأثیر قرار می گیرد. همه چیز دست مربی نیست من قبل از شروع مسابقه نکات لازم را گوشزد کردم، اما در زمان مسابقه تغییر تاکتیک داشتیم.

سرمربی تیم ملی آب های آرام بانوان ایران درباره اینکه در مسابقات جهانی حریفان آسیایی را چطور دیدید و شانس ایران برای کسب سهمیه در رقابت های قاره ای چقدر است، خاطرنشان کرد: رقبای آسیایی مانند قزاقستان، ازبکستان و چین به شدت کار کرده بودند کارمان برای کسب سهمیه در آسیا هم سخت است ما تازه اردوها را شروع کرده ایم قرار است با رئیس فدراسیون صحبت کرده و اردوها را از تهران خارج کرده تا خوب بتوانیم تمرین کنیم در کانوی دو  نفره با توجه به اینکه دو رقیب آسیایی مان در جهانی سهمیه گرفتند شانس داریم اما در این مسابقات فقط بهترین مدال سهمیه می گیرد.

مجللی درباره اینکه آیا در کایاک انفرادی شانسی برای کسب سهمیه داریم یا خیر، خاطرنشان کرد: ما همه تلاش مان را می کنیم بهترین نتیجه کسب شود قرار است تست انتخابی هم برگزار کنیم تا ورزشکارانی که در خارج از اردو هستند و به هر دلیلی نمی توانند در اردو باشند، بتوانند در تست انتخابی شرکت کنند. برای بستن ارنج تیم هم انتخابی برگزار خواهیم کرد. در المپیک لندن ما یک قایقران داشتیم که آن هم به خاطر یکی دو سال فعالیت کسب سهمیه به دست آمده بود اما برای المپیک توکیو من هیچ قولی نمی دهم.

وی درباره مشخص شدن ترکیب کانوی 2 نفره، گفت: هنوز زمان داریم تا ترکیب مشخص شود. با توجه به اینکه کانو به مسابقات جهانی اعزام نشده بود، ورزشکاران تعطیل بودند. در حال حاضر 6 قایقران را به اردو دعوت کرده ایم. ما برای اعزام به مسابقات جهانی محدودیت نداریم اما باید شرایط فدراسیون را هم در نظر بگیریم.

انتهای پیام/ا

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha