قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۸۵۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

قطارشهری مشهد به گلبهار باید هرچه سریع تر راه اندازی شود

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قطارشهری مشهد به گلبهار باید هرچه سریع تر راه اندازی شود، گفت: این موضوع سبب رفع مشکلات حمل و نقل مردم در گلبهار می شود.

قطارشهری مشهد به گلبهار باید هرچه سریع تر راه اندازی شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام محمد حسین حسین زاده بحرینی در گلبهار با بیان اینکه قطارشهری مشهد به گلبهار باید هرچه سریع تر راه اندازی شود، گفت: این موضوع سبب رفع مشکلات حمل و نقل مردم در گلبهار می شود.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اعتبارات تصویب شده برای راه اندازی قطارشهری مشهد ـ گلبهار در مجلس شورای اسلامی، متذکر شد: اکنون لازم است رفع سایر مشکلات برای راه اندازی این قطارشهری توسط مسؤولان خراسان رضوی رفع شود.

وی با بیان اینکه اصناف و تولیدکننده از بی عدالتی و سیستم فسادگونه فعلی گلایه مند هستند، خاطرنشان کرد: سازمان مالیاتی اظهارات مودیان را قبول ندارد، البته باید اصل بر صحت و اظهارات مودی باشد مگر آنکه خلاف آن ثابت شود.

حجت الاسلام حسین زاده بحرینی افزود: در قانون جدید باید به جای اینکه مودی به دنبال ممیزی باشد باید امور مالیاتی به دنبال این باشد که براساس اسناد و مدارک کارخانه داری درآمد خود را مقفی کرده است، در این صورت باید براساس عدالت از وی مالیات دریافت شود.

انتهای پیام/ 70031

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha