قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۸۳۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مهاجری: برد خانگی نساجی مرهون تماشاگران است

استان ها مازندران ساری سرمربی تیم نساجی مازندران که تیمش به دومین برد خانگی در رقابت های لیگ برتر مقابل شاهین شهرداری بوشهر رسید، گفت: برد نساجی را مدیون تماشاگران خوبی هستیم که تیمشان…

مهاجری: برد خانگی نساجی مرهون تماشاگران است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمدرضا مهاجری جمعه شب در کنفرانس خبری پس از برد ۲ بر صفر تیمش برابر شاهین شهرداری بوشهر، افزود :  خوشحالم که توانستیم از دو بازی خانگی در فصل جاری رقابت های لیگ برتر در برابر تماشاگران به پیروزی برسیم و این برد قدم ما را برای ادامه راه محکم تر کرده است.
وی ادامه داد : ما لیگ برتر را در فصل جاری تازه شروع کردیم و  با وجود اینکه نتایج خوبی گرفتیم، ولی همچنان برای ادامه کار نیاز به حمایت تماشاگران، عوامل تیم و رسانه های استان مازندران داریم و باید این همدلی و هماهنگی تا پایان راه لیگ برتر ادامه داشته باشد.
سرمربی نساجی گفت: راه دشواری را در ادامه لیگ برتر داریم و برای ادامه کار همان گونه که پیشتر نیز اعلام کردم، نیاز به دو بازیکن دیگر داریم و امیدوارم که این ابزار در اختیارم برای حضور قوی تر قرار گیرد.
مهاجری اظهار داشت : روزهای سختی را پیش رو داریم. برد و باخت بخشی از فوتبال است و قطعا برای تیم ما هم اتفاق خواهد افتاد، ولی مهم این است که ما با اتحاد و انسجامی که داریم بتوانیم تصمیم درستی را بگیریم و در این راه دشوار به اهداف دلخواه برسیم.
وی افزود : ما در بازی برابر شاهین شهرداری بوشهر نسبت به دیدارهای گذشته هماهنگ تر بازی کردیم و برد ما در این بازی سخت نیز نشان داد که بازیکنان ما به درستی خواسته کادر فنی را دنبال کردند و باید این روند ادامه داشته باشد.
مهاجری گفت: بازیکنان ما باید یاد بگیرند که تیم نساجی با این هواداران خوبش سرمایه اصلی ما محسوب می شوند و برای خوشحالی این هواداران و سربلندی تیم از هر اقدامی نباید دست بکشیم.
نساجی مازندران در بازی هفته چهارم لیگ برتر امشب میزبان تیم شاهین شهرداری بوشهر بود که این بازی با نتیجه ۲ بر صفر به سود تیم میزبان خاتمه یافت تا نساجی بتواند به دومین بردش در این رقابت ها برسد.
نساجی هم اکنون با ۷ امتیاز در رده چهارم رقابت های فوتبال لیگ برتر قرار دارد.
۶۹۸۲/۱۶۵۴

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha