قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۸۲۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ادعای ترامپ: می توانم دستور دهم به ۱۵ نقطه در ایران حمله کنیم / می توانم این کار را در یک دقیقه انجام دهم / اینکه برای حمله به ایران عجله ای نداریم نشانه قدرت آمریکاست نه ضعف

دونالد ترامپ ادعا کرد که ایالات متحده امریکا می تواند به پانزده نقطه در ایران حمله کند، اما برای این کار عجله ای ندارد.

ادعای ترامپ: می توانم دستور دهم به ۱۵ نقطه در ایران حمله کنیم / می توانم این کار را در یک دقیقه انجام دهم / اینکه برای حمله به ایران عجله ای نداریم نشانه قدرت آمریکاست نه ضعف

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، دونالد ترامپ ادعا کرد که ایالات متحده امریکا می تواند به پانزده نقطه در ایران حمله کند، اما برای این کار عجله ای ندارد.

» به نقل از اسپوتنیک، دونالد ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده خطاب به خبرنگاران در دفتر بیضی کاخ سفید گفت: ساده ترین کاری که من می توانم انجام دهم در حالی که شما (روزنامه نگاران) هنوز اینجا هستید این است که بگویم، بچه ها بیایید شروع کنیم و این یک روز بسیار بد برای ایران خواهد بود. ساده ترین کاری که می توانم انجام دهم این است که بگویم بیایید به پانزده نقطه در ایران حمله کنیم. من می توانم اینکار را انجام دهم، و همه چیز آماده است. اما وقتی که می توانم اینکار را انجام ندهم، نمی خواهم که آن را انجام بدهم.

ترامپ افزود: "من می توانم این کار را در یک دقیقه انجام دهم، درست در اینجا، برای شما و شما یک داستان عالی برای نوشتن در این مورد خواهید داشت. "

به گفته رئیس جمهور آمریکا این واقعیت که او برای حمله به ایران عجله ای ندارد حاکی از قدرت این کشور است و نه نشانه ضعف. وی افزود: مهم نیست که این اتفاق پس از یک، دو و یا سه هفته رخ دهد. من فکر می کنم نحوه رفتار ما قدرت بسیار بیشتر ما را نشان می دهد.

ترامپ همچنین گفت:"اگر قدرت نشان می دهید پس باید خویشتن داری را نیز نشان دهید، در غیر این صورت بسیار ساده تر است. ایران می داند که اگر رفتار بدی انجام دهد، وقتی نخواهند داشت. آن ها بد کار می کنند، اگرچه که دوست دارم آن ها خوب پیش بروند. در ایران مشکلات زیادی وجود دارد. "

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha