قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۸۰۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آزادی خواه مطرح کرد:

کشورهای عضو سازمان ملل باید در مقابل کارشکنی های آمریکا تدابیر جامعی بیندیشند

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: کشورهای عضو سازمان ملل باید در مقابل کارشکنی های آمریکا تدابیر جامعی بیندیشند؛ تا اینکه دیگر شاهد این گونه اتفاقات برای هیچ کشوری نباشیم.

کشورهای عضو سازمان ملل باید در مقابل کارشکنی های آمریکا تدابیر جامعی بیندیشند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، احد آزادی خواه در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به تاخیر در صدور روادید برای رئیس جمهور و وزیر امور خارجه کشورمان تا این لحظه به منظور شرکت در هفتاد و چهارمین مجمع عمومی سازمان ملل متحد اشاره و اظهار داشت:  اعتماد بیش از حد به دشمن نتیجه اش مشخص است و این مسئله هم ثمره خوش بینی به آمریکا است.

بحث تاخیر در صدور ویزا یک حرکت کاملا غیر منطقی به لحاظ روابط بین المللی است

وی در ادامه افزود: بحث تاخیر در صدور ویزا برای هئیت دیپلماتیک کشورمان به جهت شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل که از سوی آمریکایی ها مطرح شده است؛ یک حرکت کاملا غیر منطقی به لحاظ روابط بین المللی است.

سیاست خارجه ایالات متحده بیمار و عجولانه است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تصریح کرد: همه کشورهای عضو سازمان ملل حق شرکت در نشست سالیانه را دارند، اما آمریکا ثابت کره است که اهمیتی برای مرکزیت این سازمان قائل نیست؛ در واقع سیاست خارجه ایالات متحده بیمار و عجولانه است، که باید ترمیم شود.

کشورهای گوناگون دنیا عدم پایبندی آمریکا به قوانین بین اللملی را به صورت جدی پیگیر شوند

نماینده مردم ملایر اظهار کرد: کشورهای گوناگون دنیا باید موضوع عدم پایبندی آمریکا به قوانین بین اللملی  را به صورت جدی پیگیر شوند؛ چرا که اتفاقی که امروزه برای هئیت دیپلماتیک کشورمان جهت شرکت در مجمع سازمان ملل اتفاق افتاده است، شاید روزی گریبان گیر آنها شود و این هم از ذهن ها به دور نیست.

 ایران در مسائل گوناگون در موضع قدرت با آمریکا مقابله می کند

این نماینده مردم در مجلس به موضع ایران در مقابله با آمریکا اشاره و تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران در مسائل گوناگون در موضع قدرت با آمریکا مقابله می کند، اما کشورهای دیگر در مواجهه با آمریکا به این شکل عمل نمی کند.

وی در ادامه افزود: کشورهای عضو سازمان ملل باید در مقابل کارشکنی های آمریکا تدابیر جامعی بیندیشند؛ تا اینکه دیگر شاهد این گونه اتفاقات برای هیچ کشوری نباشیم./

پایان پیام

منبع خانه ملت
ثبت نظرات
captcha