قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۷۹۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

جمهوری اسلامی توانمندی خودش را در مدیریت بحران نشان داد

امام جمعه گلپایگان گفت: ظرفیت نظام درمدیریت بحران کشورنشان داد که ولی فقیه شجاع، بصیر، مقتدر و آگاه به مصالح امت اسلام قابلیت بسیج کردن نیروها و گرایش های سیاسی را برای مقابله با دشمنان اسلام دارد.

جمهوری اسلامی توانمندی خودش را در مدیریت بحران  نشان داد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، ازگلپایگان، حجت الاسلام محمدتقی کرامتی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر گلپایگان اظهارکرد: از جلوه های و مظاهر تقوا حفظ وحدت و یک پارچگی در بین امت اسلامی است، قلب های مریض و انسان هایی که فاقد تقوا هستند به ایجاد تفرقه افکنی در بین امت اسلام می پردازند.

امام جمعه گلپایگان با اشاره به برگزاری باشکوه سالروز درگذشت آیت الله صافی گفت: سلوک مردمی و زمان شناسی آیت الله علی صافی و نقش ایشان در رفع مشکلات مردم از ویژگی های این فقیه وارسته است.

 وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری درجمع طلاب علوم دینی در زمینه مذاکره با آمریکا تصریح کرد: آمریکا با پیشنهاد مذاکره می خواهد به دنیا بفهماند که جمهوری اسلامی خواهان مذاکره شده است، آمریکا با این روش و شیوه می خواهد ایران را سست نشان دهد که یعنی تحریم ها اثرگذار بود و مذاکره را قبول کردند.

کرامتی با بیان اینکه طرفند و حربه دیگر آمریکا در مذاکره با ایران اینکه به گروه های مقاومت ثابت کند که ایران بالاخره تسلیم قدرت آمریکا شد، افزود: تنها راه شکست آمریکایی ها و دولت های اروپایی اینکه مسؤولان و مردم با فریاد بلند و فریاد بزنند که ما زیر بار مذاکره نخواهیم رفت.

وی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی به دلیل رشادت مردم، امنیت پایداری داشته و گر آمریکایی ها و صهیونیست جرأت حمله نظامی به کشور ما ندارند برای اینکه رزمندگان در دوران دفاع با حداقل امکانات دفاعی و با دست خالی در مقابل آن ها ایستادگی کردند و یک وجب از خاک میهن را در اختیار نگرفتند و به همین دلیل دیگر دشمنان جرأت جسارت ندارند.

کرامتی با بیان اینکه امروز ملت ایران در اوج اقتدار است گفت: ظرفیت و قابلیت عظیم نظام ولایی در مدیریت کشور در موقع بحران ها نشان داد که جمهوری اسلامی با الگوی حکومت ولایی که در رأس آن ولی فقیه شجاع، آگاه، بصیر، مقتدر و آگاه به مصالح امت اسلام و نظام است قابلیت بسیج کردن نیروها و گرایش های سیاسی را دارد تا در مقابل دشمن بایستد، این یک ظرفیت منحصر به فردی که در نظام ولای مبتنی بر اصل ولی فقیه استواراست.

انتهای پیام/63071/پ10/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha