قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۷۹۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ترافیک نیمه سنگین و پُرحجم در کندوان و هراز

رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران با اشاره به ترافیکی سنگین در برخی مقاطع در محور هراز، گفت: تردد خودروها در محور کندوان نیز به صورت پرحجم در برخی مقاطع نیمه سنگین است.

ترافیک نیمه سنگین و پُرحجم در کندوان و هراز

: رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران با اشاره به ترافیکی سنگین در برخی مقاطع در محور هراز، گفت: تردد خودروها در محور کندوان نیز به صورت پرحجم در برخی مقاطع نیمه سنگین است.

محسن هاشمی امروز درباره آخرین وضعیت راه های مازندران  در شهرستان ساری، اظهار کرد: مسافران همچنان درحال بازگشت از محورهای شمال هستند که در ساعات آینده انتظار داریم بر حجم ترافیک افزوده شود.

وی با اشاره به ترافیکی سنگین در برخی مقاطع در محور هراز، افزود: تردد خودروها در محور کندوان نیز به صورت پرحجم در برخی مقاطع نیمه سنگین است.

رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران با اشاره به ترافیکی پرحجم در محدوده شهری محور سوادکوه، اضافه کرد: آمد و شد خودروها در محور کیاسر به صورت عادی است ولی پیش بینی می شود شاهد ترافیکی سنگین در این محور باشیم که در این صورت بحث اعمال محدودیت یک طرفه به صورت مقطعی در دستور کار قرار می گیرد.

هاشمی با بیان اینکه امروز محورهای هراز و کندوان یک طرفه می شود، تصریح کرد: بحث اجرای محدودیت یک طرفه در محورهای هراز و کندوان طی روزهای پایانی تابستان در دستور کار قرار دارد.

وی به ممنوع بودن تردد کامیون و کامیونت در محور هراز اشاره کرد و گفت: تردد تریلی تا ساعت ۲۴ از محور سوادکوه ممنوع خواهد بود.

رئیس مرکز مدیریت راه های مازندران در پایان خاطرنشان کرد: توصیه ما به مسافران این است زمان بازگشت از سفرها را مدیریت کنند تا درگیر ترافیک نشوند.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha