قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۷۸۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

برخورد قوه قضاییه با نمایندگان و قضات متخلف و رانت خوار مجلس

امام جمعه آستارا حضور آیت الله رئیسی در رأس قوه قضاییه را مقتدرانه دانست و گفت: قوه قضاییه بااقتدار اقدام به پالایش و حذف قضات متخلف و فاسد دستگاه قضا کرده و با نمایندگان متخلف و رانت خوار مجلس در حال برخورد است.

برخورد قوه قضاییه با نمایندگان و قضات متخلف و رانت خوار مجلس

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از آستارا، حجت الاسلام والمسلمین کاظم حافظ نیا امروز در آئین خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته با بیان اینکه خانواده های شهدا فرزندان خود را بدون کوچک ترین چشم داشتی درراه دفاع از کشور فدا کرده اند، اظهار کرد: جایگاه شهدا در بین مردم و مسؤولین رعایت نمی شود.

امام جمعه آستارا با اشاره به اینکه در 31 شهریورماه سال 59، رژیم بعثی عراق با تحریک دیگر کشورهای منطقه جنگ هشت ساله را به مردم ایران تحمیل کرد، گفت: در جنگ هشت ساله، بیش از 70 ابرقدرت جهان به رژیم بعثی عراق کمک می کردند تا انقلاب نوپای ایران اسلامی ساقط شود.  

خطیب جمعه آستارا با اشاره به اینکه در آستانه شهادت امام سجاد (ع) قرار داریم و ایشان به روایتی در 18 محرم سال 95 هجری قمری به شهادت رسیده اند، افزود: امام سجاد (ع) 35 سال پس از شهادت امام حسین (ع) مروج عاشورا بوده و در سخنرانی های خود به اهداف قیام کربلا اشاره می کردند.

وی با اشاره به بازگشایی سال تحصیلی جدید در یک مهر 98 تصریح کرد: در سال تحصیلی جدید به فکر خانواده های نیازمند و بی بضاعت باشیم تا آن ها خدای ناکرده شرمنده فرزندان خود نباشند، چراکه بسیاری از دانش آموزان نیازمند و بی بضاعت به دلیل نبود پوشاک و لوازم مدرسه از ادامه تحصیل بازمی مانند. 

حافظ نیا حضور آیت الله رئیسی در رأس قوه قضاییه را مقتدرانه دانست و بیان کرد: قوه قضاییه بااقتدار، اقدام به پالایش و حذف قضات متخلف و فاسد دستگاه قضا کرده و با نمایندگان متخلف و رانت خوار مجلس که مجلس را حاشیه امنی برای فعالیت های غیرقانونی خود می دانستند در حال برخورد است.   

امام جمعه آستارا با بیان اینکه یمنی ها با 10 پهپاد ساده، بزرگ ترین مرکز نفتی رژیم آل سعود را بمباران کرده و 50 درصد از تولیدات نفتی سعودی ها را فلج کرده اند، گفت: رژیم آل سعود این همه پول خرج کرد و از آمریکایی ها تجهیزات نظامی گرفت، اما باز در برابر پهپادهای یمنی حرفی برای گفتن ندارد.

انتهای پیام/84008

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha