قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۷۸۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فتحی: نامه اعتراض ما هنوز به کمیته انضباطی نرسیده!

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: نامه اعتراض ما به محرومیت فرشید اسماعیلی با وجود گذشت چند روز هنوز به کمیته انضباطی نرسیده است.

فتحی: نامه اعتراض ما هنوز به کمیته انضباطی نرسیده!

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری تسنیم: مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: نامه اعتراض ما به محرومیت فرشید اسماعیلی با وجود گذشت چند روز هنوز به کمیته انضباطی نرسیده است.

به گزارش سایت باشگاه استقلال، امیرحسین فتحی گفت: روز دوشنبه با ارسال نامه ای به فوراسیون فوتبال اعتراض خودمان را به محرومیت فرشید اسماعیلی دادیم. باشگاه مثل اکثریت قاطع کارشناسان داوری و میلیون ها طرفدار فوتبال در ایران معتقد است که کارت زرد دوم اسماعیلی در بازی با نفت مسجد سلیمان که منجر به اخراج او شد، بر اثر اشتباه داور دریافت شده و این حق مسلم باشگاه استقلال است که معترض باشد.

وی افزود: متاسفانه تا این لحظه نامه ما به دست کمیته انضباطی فدراسیون نرسیده! این نامه روز ۲۵ شهریور برای سازمان لیگ ارسال شد و در همان روز توسط آقای بهاروند به دبیرکل فدراسیون ارجاع داده شده. نامه ای به شماره ۹۸/۱۴۶۰، اما موضوع عجیب این است که تا به حال نامه به دست کمیته انضباطی نرسیده و این تعلل ابهام آمیز است!

مدیرعامل باشگاه استقلال یادآور شد: بازهم تاکید می کنیم که باشگاه استقلال فقط خواستار اجرای عدالت است منتهی مشخص نیست که مقاومت ها در برابر نگاه عادلانه ای که وعده اش را داده بودند از کدام سمت و سوی انجام می شود؟! ما تا لحظه آخر منتظر رفع محرومیت فرشید اسماعیلی خواهیم ماند و به طور مستمر پیگیر این پرونده هستیم.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha