قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۷۶۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

خبر درگذشت صحت دارد؟

آخرین خبرها از احوال آلن دلون/ شائبه تصویر غمگین دختر بازیگر

آلن دلون بازیگر سرشناس سینمای فرانسه و جهان در حال پشت سر گذاشتن عوارض ناشی از سکته مغزی است و به رغم انتشار برخی شایعه ها درباره درگذشتش هنوز این خبر به صورت رسمی تأیید نشده است.

آخرین خبرها از احوال آلن دلون/ شائبه تصویر غمگین دختر بازیگر

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نقل از پابلیک فرانسه، آخرین خبرها درباره آلن دلون اسطوره سینمای فرانسه که چندی پیش دچار سکته مغزی شد و بعد برای بهبود عوارض آن در سوییس بستری شد، مربوط به تصویری از دختر وی در اینستاگرام است که تصویری غمگین از خودش را در اینستاگرام به همراه چند بیت از شعر «سول» از یک گروه آمریکایی منتشر کرد.

برخی از طرفداران آلن دلون از این تصویر، این طور برداشت کرده اند که شاید حال اسطوره سینما خوب نباشد و دختر وی آنوشکا دارد به صورت غیرمستقیم این خبر را منتقل می کند.

با این حال از آن روز یعنی ۱۴ سپتامبر (۲۳ شهریور) تاکنون هیچ خبر رسمی جدیدی از حال این بازیگر سرشناس در سایت های فرانسوی زبان منتشر نشده است.

اوایل تابستان امسال آلن دلون دچار سکته مغزی شد و ۳ هفته در بخش مراقبت های ویژه در بیمارستانی در پاریس بستری بود و بعد به سوییس منتقل شد.

رسانه های فرانسوی نوشتند این اولین باری نیست که آنوشکا دلون یک پیام اسرارآمیز منتشر می کند که سوال های زیادی برمی انگیزاند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha