قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۷۲۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دلیل عجیب مرد فرانسوی برای بازگشت پیاپی به زندان!

یک مرد جوان فرانسوی به دلیلی عجیب ردپایی از خود در محل های سرقت بر جای می گذاشت تا پلیس با شناسایی و دستگیری اش او را دوباره به زندان بازگرداند.

دلیل عجیب مرد فرانسوی برای بازگشت پیاپی به زندان!

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، باشگاه خبرنگاران: در جهانی که زندگی می کنیم هر روز شاهد وقوع اتفاقات عجیبی هستیم که برخی اوقات باور آن ها بسیار سخت است، اما بدون شک تلاش یک دزد برای بازگشت پیاپی به زندان جزء آن اتفاقات عجیب و باورنکردنی است. این دزد فرانسوی آگاهانه با بر جای گذاشتن اثر DNA خود در تمامی صحنه های جرمی که مرتکب می شد تلاش می کرد تا با بازگشت به زندان سریال تلویزیونی مورد علاقه خود را دنبال و تماشا کند.

ظاهرا هزینه اشتراک ماهیانه این سریال در تلویزیون + chanal فرانسه حدود ۱۰ یورو (۱۱ دلار) بود، اما زندانیان فرانسوی در داخل زندان های این کشور می توانستند این سریال را به صورت مجانی تماشا کنند. این مرد ۲۵ ساله فرانسوی که هویتش اعلام نشده به همین دلیل و برای تماشای رایگان سریال محبوب خود، در نقاط مختلف شهر تولوس فرانسه مرتکب سرقت می شد و با جا گذاشتن رد پای خود، پس از دستگیری توسط پلیس و با انتقال به زندان تلاش می کرد تا این سریال را دنبال کند.

سرانجام پس از دستگیری های متعدد او در یکی از جلسات دادگاه به قاضی گفت که برای تماشای سریال محبوب خود دست به سرقت می زده است. بنا به اعلام رسانه های فرانسوی سال هاست تماشای کانال تلویزیونی + chanal در زندان های فرانسه رایگان است.

گفتنی است؛ این نخستین بار نیست که دلیل عجیب افراد برای زندانی شدن خبرساز می شود. چند سال پیش نیز ماجرای مردی که برای خلاص شدن از دست همسرش اقدام به سرقت از بانک کرده بود، خبرساز شده بود.شگرد عجیب مرد فرانسوی برای تماشای رایگان یک سریال پولی

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha