قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۶۶۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

با حضور معاون وزیر کشور، شهرداری بهارستان افتتاح شد

فرماندار جم گفت: یکی از خواسته های به حق مردم محقق شد و شهرداری بهارستان رسما آغاز به کار کرد.

با حضور معاون وزیر کشور، شهرداری بهارستان افتتاح شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از شهرستان جم، عصر امروز با حضور معاون وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، استاندار بوشهر، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مسؤولان محلی، شهرداری بهارستان رسما افتتاح شد.

محمد حسینی در این آیین اظهار داشت: با ارتقا بهارستان به شهر، 4 شهر در شهرستان جم وجود دارد و خوشحالیم که توانستیم یکی از خواسته های به حق مردم این منطقه را به سرانجام برسانیم و مردم شهر بهارستان را خوشحال کنیم.

فرماندار شهرستان جم افزود: همدلی و اتحاد خوبی بین مجموعه شورای اسلامی و شهرداری بهارستان با مردم وجود دارد و یکی از عوامل موفقیت و پیشرفت بهارستان نیز وجود چنین روحیه ای میان مسؤولانش با مردم است.

وی خاطرنشان کرد: ارتقا بهارستان به شهر رسما در هفته دولت به فرمانداری جم ابلاغ شد و مجوز تاسیس شهرداری نیز صادر شد و امروز با حضور معاون وزیر کشور، شهرداری بهارستان رسما افتتاح شد.

حسینی با بیان اینکه 8 هزار نفر جمعیت در بهارستان زندگی می کنند ابراز کرد: بهارستان شهر نوپایی است که باید توجه ویژه ای به آن کرد و مجموعه دولت در شهرستان آماده همکاری با این شهرداری برای رفع مشکلات است.

وی تاکید کرد: برخی مشکلات بهارستان باید با همکاری رئیس سازمان شهرداری های کشور رفع شود. تکمیل بوستان امید، زمین چمن مصنوعی، مسیرهای ورودی و خروجی، احداث ایستگاه آتش نشانی و کلانتری، توجه به قلعه سی سواران به عنوان یک مکان گردشگری و باستانی، خرید ماشین آلات مورد نیاز و اختصاص قیر یارانه ای جز مهم ترین مشکلات است که باید با همراهی مجموعه استان بوشهر و معاون عمرانی وزیر کشور آن ها را رفع کرد.

فرماندار شهرستان جم با تقدیر از مجموعه شورا و شهرداری بهارستان عنوان کرد: مردم حضور پرشور و باشکوهی در مراسم افتتاح شهرداری بهارستان داشتند که از همه عوامل برگزاری این مراسم تقدیر و تشکر می کنم. تلاش مجموعه دولت در شهرستان آبادی و توسعه شهر بهارستان خواهد بود و در این راه در کنار مجموعه شهرداری و شورای اسلامی هستیم.

با پیشنهاد شورای اسلامی شهر بهارستان و طی حکمی از سوی فرماندار جم حسین یار احمدی به عنوان سرپرست شهرداری بهارستان منصوب شد.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha