قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۶۶۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پیام شهدا پیروی و اطاعت از ولی امر و ولایت پذیری است

معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی استان گیلان با اشاره به پیام شهدا گفت: پیام شهدا پیروی و اطاعت از ولی امر و ولایت پذیری است، ما نیز باید از رهبر معظم انقلاب در تمام سطوح و امور پیروی کنیم .

پیام شهدا پیروی و اطاعت از ولی امر و ولایت پذیری است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از رشت، حجت الاسلام والمسلمین سید حسن گلمیرزاده عصر امروز در نخستین یادواره شهدای مسجد علی ابن موسی الرضا (ع) رشت به همت پایگاه مقاومت حضرت رقیه (س) با تسلیت ایام اسارت اهل بیت امام حسین (ع) اظهار کرد: مقام و منزلت شهدا بسیار عظیم است و حقیقتا درباره شهدا نمی توان سخنی گفت چرا که شهدا معامله بزرگی با خداوند کردند.

وی با بیان اینکه شهدا با خدا معامله کردند، افزود: خداوند در سوره مبارکه آل عمران مقام شهدا را به نیکی برایمان تبیین کرده اند، مرگ برای شهید معنا ندارد و شهدا زنده و در کنارمان حضور دارند .

معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی استان گیلان با اذعان به اینکه هر سال عزاداری ماه محرم باشکوه تر از گذشته است، گفت: این امر به دلیل حی بودن شهدا است و ما باید در تمام مراحل زندگی و برای رسیدن به موفقیت از شهدا مدد بگیریم .

گلمیرزاده با تاکید بر انس با قرآن و آشنایی با وصایای شهدا بیان کرد: شهید، شاهد و گواه است و حضور دوست دارانش را در مجالس شهدا گواهی می دهد، خداوند متعال به شهدا لطف کرده و حیات ابدی را به منظور جبران ایثار آنان در گذشتن از حیات دنیوی تقدیم کرده است .

وی با بیان اینکه خانواده های بزرگوارشان نگران از دست دادن شهدایشان نیستند، افزود: شهدا همیشه شاد و خرسندند چرا که برای هدفی از جان خود گذشته اند که تماما رضایت و نعمات خداوند را در پی دارد.

معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی استان گیلان با اشاره به پیام شهدا خاطرنشان کرد: پیام شهدا پیروی و اطاعت از ولی امر و ولایت پذیری است، ما نیز باید از رهبر معظم انقلاب در تمام سطوح و امور پیروی کنیم .

گلمیرزاده با تاکید بر پیروی از آموزه های قرآن بیان کرد: دختران و پسران ما باید خود را به قدرت الهی از مساجد، هیئات و مبانی دین و آموزه های قرآن مهیا کنند.

انتهای پیام/۸۴۰۰۷

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha