قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۶۶۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

استاندار بوشهر:

به کارگیری نیروی انسانی در شهرداری های استان بوشهر ضابطه مند باشد

بوشهر- استاندار بوشهر گفت: به کارگیری نیروی انسانی در بدنه شهرداری ها باید ضابطه مند باشد و پیشگیری از تحمیل نیروهای بدون ضابطه به بدنه شهرداری ضروری است.

به کارگیری نیروی انسانی در شهرداری های استان بوشهر ضابطه مند باشد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، عبدالکریم گراوند بعدازظهر پنج شنبه در مراسم افتتاح شهرداری بیدخون شهرستان عسلویه اظهار داشت: شهرداری ها در ارائه خدمات به شهروندان و گسترش زیرساخت های توسعه پایدار نقش مهمی دارند.

شهرداری ها متولی اشتغال در جامعه نیستند

وی تصریح کرد: شهرداری ها متولی اشتغال در جامعه نیستند بلکه مسئول خدمات رسانی به شهروندان در ابعاد گوناگون خدمات شهری محسوب می شوند.

گراوند بیان کرد: شهرداری ها نقش مهمی در ارائه خدمات به شهروندان و توسعه زیرساخت های عمران شهری دارند در همین راستا زیرساخت های عمران شهری استان بوشهر در ابعاد گوناگون برای رفاه و آسایش مردم در راستای مطالبات شهروندان افزایش یافته است.

وی بابیان اینکه امروز با افتتاح دو شهرداری در عسلویه و جم، تعداد شهرهای استان بوشهر به ۴۰ شهر افزایش یافت اظهار داشت: توسعه پایدار در شهرها و روستاها موردتوجه ویژه قرار دارد.

مدیرکل دفتر شهری استانداری بوشهر نیز اظهار داشت: ارتقا بیدخون به شهر از خواسته های مهم و جدی مردم بود، بیدخون چهارمین شهر عسلویه دارای ۸ هزار نفر جمعیت و ۴۵۰ هکتار وسعت است که با افتتاح شهرداری آن خدمات به شهروندان بیدخونی افزایش می یابد.

حمید بردستانی افزود: شهرداری بهارستان به عنوان سومین شهرداری شهرستان جم از ظرفیت بالایی برخوردار است و این شهر دارای شش هزار نفر جمعیت و ۳۰۰ هکتار وسعت است.

مدیرکل دفتر شهری استانداری بوشهر خاطرنشان کرد: استان بوشهر اکنون دارای ۴۰ نقطه شهری با جمعیتی افزون بر ۸۵۰ هزار نفر جمعیت است که ۷۲ درصد کل جمعیت استان بوشهر را شامل می شود.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha