قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۶۶۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کریمی: دلیل نتیجه نگرفتن استقلال بازیکنانش هستند

ورزش فوتبالتهران بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: وقتی یک تیم نتیجه نمی گیرد مهترین دلیلش بازیکنان هستند. پیشکسوتان از بازیکنان استقلال انتقاد می کنند و باید به نظرات آن ها احترام…

کریمی: دلیل نتیجه نگرفتن استقلال بازیکنانش هستند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، «علی کریمی» امروز پنجشنبه در حاشیه تمرین تیم فوتبال استقلال گفت: اینکه استقلال در سه هفته ابتدایی لیگ برتر فقط سه امتیاز کسب کرده است، اصلال عادلانه نیست.

وی افزود: استقلال در این فصل بسیار بدشانس بوده است وگرنه نتایج بهتری را باید به دست می آوردیم و در هر سه مسابقه ای که برگزار کردیم، شایسته پیروزی بودیم.

بازیکن تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: استقلال بدنسازی سختی را پشت سر گذاشت و بدن های بازیکنان به زمان نیاز دارد تا به شرایط مطلوب و ایده آل برگردد.

وی تاکید کرد: بازیکنانی که پیراهن استقلال را می پوشند، باید از نظر روحی روانی آماده بازی در این تیم بزرگ باشند. ممکن است بازیکن بعضی مواقع شرایط خوبی نداشته باشد و سرزنش هم بشود، ولی خیلی مهم است بازیکنی که به استقلال می آید، از نظر روحی و روانی خیلی قوی باشد تا بتواند همیشه خودش را در فرم خوبی قرار بدهد. 

هافبک استقلال در پایان گفت: سه روز تا شهرآورد وقت باقی مانده است و تلاش خود را می کنیم تا با بهترین شرایط جسمی و روحی به مصاف پرسپولیس برویم.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha