قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۶۵۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ویسی: جو ورزشگاه شهید وطنی مثل استادیوم های اروپایی است

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر معتقد است ورزشگاه خانگی نساجی جو خیلی خوبی دارد اما تیمش با وجود تازه لیگ برتری شدن، تحت تاثیر قرار نخواهد گرفت.

ویسی: جو ورزشگاه  شهید وطنی مثل استادیوم های اروپایی است

عبدالله ویسی سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر نساجی در هفته چهارم اظهار کرد: بازی سخت و مهمی داریم. نساجی تیم خوبی نشان داده و مقابل هوادارانش بازی ویژه ای انجام می دهد.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط بدی که داریم، امیدوارم در دیدار با نساجی با دست پر به بوشهر برگردیم.

ویسی درباره هواداران نساجی گفت: تیم ما این جو را دیده است و تماشاگر پرشور دارد. من قبلا به مازنداران آمده ام و جو این ورزشگاه را می توان به ورزشگاه های اروپایی تشبیه کرد. البته با نهایت احترام به هواداران نساجی، ما به جو ورزشگاه کاری نداریم و کار خود را انجام می دهیم. امیدوارم این جو اثر منفی روی تیم ما نگذارد. ما تیم نوپای لیگ برتری هستیم اما این جو را دیده ایم و اتفاق جدیدی نیست.

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر گفت: تاخیر در بازی ها اتفاق خوبی نبود اما برنامه خوبی تا پایان فصل داده اند. اشتباه داوری در همه بازی ها است و تا این جا هم اشتباهاتی به ضرر ما بوده است. از داوران جوان می خواهم بیشتر دقت کنند و از کمیته داوران هم بابت این چینش خوب تشکر می کنم. تیم انتهای جدولی فرقی با بالای جدولی ندارد و جنگ تاکتیکی آن ها در زمین است. لیگ ما لیگ پویایی است و امیدوارم لیگ بتواند از این حجم از مربیان خوب استفاده کند.

او در پایان درباره توپ های لیگ برتری تصریح کرد: توپ هایی که به ما دادند خوب نیست. توپ تمرین دیروز ما بیضی شده بود و نخ هایش جدا شده بود. ما با کسی دشمنی نداریم و دوست داریم کیفیت بازی بالا برود. باید توپ های خوب بیاورند زیرا لیگ ما حرفه ای است و تیم های ما در مسابقات بین المللی حضور دارند و باید با بهترین امکانات تمرین کنند. امیدوارم توپ ها را بررسی کنند.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha