قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۶۲۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ثبت اولین روز ناسالم هوا برای تمامی افراد در سال ۹۸

مشهد - رئیس اداره محیط زیست، سلامت و ایمنی شهرداری مشهد از وضعیت ناسالم هوا برای تمامی افراد از روز گذشته تاکنون خبر داد.

ثبت اولین روز ناسالم هوا برای تمامی افراد در سال ۹۸

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نقل از روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد، محمد پذیرا، رئیس اداره محیط زیست، سلامت و ایمنی شهرداری مشهد، در خصوص وضعیت هوا، اظهار کرد: براساس آخرین اطلاعات واصله از ایستگاه های سطح شهر کیفیت هوای امروز شهر مشهد با عدد شاخص ۱۵۴ در شرایط ناسالم برای تمامی افراد قرار دارد.

وی افزود: مقایسه غلظت آلاینده ها حاکی از آن است که بر غلظت تمامی آلاینده ها نسبت به روز گذشته در همین ساعت افزوده شده است.

رئیس اداره محیط زیست، سلامت و ایمنی شهرداری مشهد درخصوص علت ناسالم بودن هوا، تصریح کرد: به دلیل ورود توده هوای گرد و غبار به سطح شهر و افزایش غلظت ذرات معلق، هم اکنون کیفیت هوا در ایستگاه الهیه با عدد شاخص ۲۰۵ در شرایط بسیار ناسالم و ایستگاه های نخریسی، امامیه، آوینی، مفتح و سمزقند در شرایط ناسالم برای گروه های حساس می باشد.

پذیرا در خصوص سایر ایستگاه های سطح شهر ابراز کرد: سایر ایستگاه ها در شرایط ناسالم برای تمامی افراد به ثبت رسیده است.

وی با توصیه بر اینکه افراد حساس شامل بیماران قلبی و ریوی، سالمندان و کودکان فعالیت های طولانی یا سنگین خارج از منزل خودداری کنند، گفت: سایر شهروندان فعالیت های طولانی یا سنگین خود را کاهش دهند و همچنین از شهروندان عزیز تقاضا می شود حتی المقدور از تردد با خودروهای شخصی در مناطق مرکزی و پرترافیک شهر خودداری نمایند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha