قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۶۱۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ایلهان عمر: دروغ های ترامپ جانم را به خطر می اندازد

جهان آمریکاتهران – - «ایلهان عمر» نماینده مسلمان کنگره آمریکا گفت که دروغ های دونالد ترامپ جانش را در خطر قرار داده است.

ایلهان عمر: دروغ های ترامپ جانم را به خطر می اندازد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به گزارش گاردین، رئیس جمهوری آمریکا روز چهارشنبه توئیتی را بازنشر کرد که در آن ادعا شده بود ایلهان عمر هفته گذشته در سالگرد حملات یازده سپتامبر ۲۰۰۱ در مراسم پایکوبی حضور داشته است.
این نماینده دموکرات مجلس نمایندگان در توئیتی اعلام کرد: این ویدیو مربوط به مراسم فراکسیون سیاهپوستان کنگره هفته جاری به افتخار زنان سیاهپوست کنگره برگزار شد.
این نماینده ایالت مینه سوتا افزود: رئیس جمهوری آمریکا دروغ هایی را منتشر می کند که جانم را به خطر می اندازد. توئیتر چه کاری برای مبارزه انتشار این اطلاعات نادرست انجام می دهد؟
ترامپ بارها درباره ایلهان عمر، الکساندریا اوکازیو کورتس، آیانا پرسلی و رشیده طلیب چهار نماینده زن رنگین پوست کنگره اظهاراتی نژادپرستانه داشته است.
ترامپ دو هفته پش مدعی شده بود که این نمایندگان علیه آمریکا اقدام نژادپرستانه انجام می دهد. وی پیشتر نیز از این چهار عضو کنگره خواسته بود به کشورهای خود بازگردند؛ درخواستی که جنجال زیادی به پا کرد و واکنش های بسیاری را به همراه داشت.
این در حالی است که به غیر از ایلهان عمر، سه نماینده دیگر مورد اشاره ترامپ، متولد آمریکا هستند. ایلهان عمر در سومالی به دنیا آمده و شهروند آمریکاست.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha