قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۶۱۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آغاز عملیات اجرایی بهسازی میدان ورودی بندرگز تا یک ماه آینده

شهردار بندرگز گفت: امیدواریم بتوانیم تا یک ماه آینده (آبان ماه) عملیات اجرایی بهسازی میدان ورودی شهر بندرگز را آغاز کنیم.

آغاز عملیات اجرایی بهسازی میدان ورودی بندرگز تا یک ماه آینده

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از گرگان، میدان ورودی شهر بندرگز نخستین میدان ورودی غربی استان گلستان است که در حوزه گردشگری اهمیت بسیار زیادی برای شهرستان بندرگز و استان دارد.

فرماندار بندرگز، شهردار و اعضای شورای شهر بندرگز برای روشن شدن تکلیف المان میدان ورودی شهرستان بندرگز نشستی برگزار کردند.

یکی از اهالی شهرستان بندرگز از ناایمن بودن مسیر المان میدان ورودی شهرستان بندرگز ابراز نگرانی کرد و گفت: در روز امکان ندارد در میدان ورودی شهرستان بندرگز یک تصادف را شاهد نباشیم.

* تا یک ماه آینده عملیات اجرایی بهسازی میدان ورودی شهر بندرگز آغاز می شود

شهردار بندرگز در خصوص اجرای پروژه میدان ورودی این شهر گفت: امیدواریم بتوانیم تا یک ماه آینده (آبان ماه) عملیات اجرایی بهسازی میدان ورودی شهرستان بندرگز را آغاز کنیم.

حسین احمدی  فرماندار بندرگز با تاکید بر اینکه باید طرحی را تا مدت یک هفته دیگر برای بهسازی المان بندرگز برنامه ریزی کنیم، تصریح کرد: باید فکرهایمان را روی هم بگذاریم و برای بهسازی المان میدان ورودی بندرگز طرحی را ظرف یک الی دو هفته دیگر نهایی کنیم و پیگیر آن باشیم.

* برآورد اولیه برای بهسازی المان ورودی شهر بندرگز 1.5 میلیارد تومان پیش بینی شده است

مجتبی ریاحی عضو شورای شهر بندرگز با اشاره به اینکه اگر تشریفات قانونی را رعایت کنیم زمان بر خواهد بود، ابراز کرد: برای بهسازی المان میدان ورودی شهرستان بندرگز به مدت زمان زیادی نیاز داشته باشد و شاید تا پایان سال به طول بیانجامد باید با پیمانکار این المان قراردی مجدد ببندیم و بگوییم که ظرف یک هفته آتی طرح المان و فاز صفر آن را به ما بدهد.

از دوستان خود در فرمانداری، شهرداری و شورای شهر بندرگز قول گرفتیم که حداکثر تا پایان یک ماه دیگر عملیات اجرایی بهسازی میدان ورودی بندرگز آغاز شود  

شهردار بندرگز اظهار کرد: برآورد اولیه ما برای بهسازی المان ورودی شهرستان بندرگز و محوطه سازی این میدان که مساحتی حدود 11 هزار متر مربع است حدود 1.5 میلیارد تومان پیش بینی شده است.

جعفر رضایی اظهار کرد: اعتبارات بهسازی المان ورودی شهر بندرگز از منابع داخلی است که با مصوبه شورای شهر مقرر شد قسمتی از املاک شهرداری به فروش برسد و قسمتی از اعتبار را چشم انتظار منابع استانی هستیم.

از گرگان، انگار اینبار قضیه تکمیل المان میدان ورودی شهرستان بندرگز بسیار جدی تر از گذشته در حال پیگیری است امیدواریم این زمان بندی هایی که اعلام شد و وعده هایی که برای این المان داده شد مانند سایر وعده ها در هشت سال گذشته فراموش نشود.

انتهای پیام/83019

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha