قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۶۱۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پارکینگ 120 هکتاری چذابه در حال آماده سازی است

شهردار بستان گفت: در پایانه مرزی چذابه بالغ بر۱۲۰ هکتار برای پارک خودروهای زائران اربعین حسینی در نظر گرفته شده و کار روشنایی، آسفالت و نصب دوربین در آن در حال انجام است.

پارکینگ 120 هکتاری چذابه در حال آماده سازی است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، عادل عذار مالکی امروز در دشت آزادگان، با اشاره به آخرین وضعیت پارکینگ چذابه اظهار کرد: در حال حاضر بین 110  تا 120 هکتار از مساحت پارکینگ چذابه آماده شده و مشکل روشنایی آن نیز تقریباً حل شده است.

وی با بیان اینکه حصارکشی پارکینگ به صورت دیوار پیش ساخته انجام شده است، افزود: بخش زیادی از مساحت 120 هکتاری پارکینگ زیرسازی آن نیز آماده و به مرحله آسفالت رساندیم اگر چه پیش بینی می شود در ایام اربعین بارندگی نداشته باشیم.

شهردار بستان گفت: پارکینگ بستان در مرحله مزایده است تا پس از تعیین برنده بخش خصوصی بهره بردار و مدیریت پارکینگ مشخص شود.

عذار مالکی با اشاره به نصب دوربین ورود و خروج جهت کنترل و صدور قبض همچنین استقرار یک دستگاه آتش نشانی در پارکینگ چذابه، عنوان کرد: پیش بینی می شود حداقل 30 نفر به صورت شبانه روزی در پارکینگ مستقر و به زائرین اربعین خدمات رسانی کنند.

وی با بیان اینکه در سال گذشته بالغ بر 25 هزار خودرو زائرین در پارکینگ نگهداری شد، افزود: مقرر شد بهره بردار ، کل پارکینگ را بیمه  و یک دفتر بیمه را نیز در محل مستقر کند.

انتهای پیام/

 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha