قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۵۹۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اظهارنظر جنجالی یکی از اقوام ترامپ در مورد او +عکس

یکی از اقوام مادری دونالد ترامپ در مصاحبه با روزنامه ایندیپندنت زوایای دیگری از شخصیت رئیس جمهور آمریکا را فاش کرده است.

اظهارنظر جنجالی یکی از اقوام ترامپ در مورد او +عکس

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، باشگاه خبرنگاران: مری آن مکلود، مادر دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا یک زن اهل اسکاتلند بود که در سال ۱۹۳۰ به آمریکا مهاجرت کرد. او در سال ۱۹۳۶ با پدر ترامپ ازدواج کرد. خواهر بزرگ ترامپ ماریانا ترامپ بری نام دارد که ۸۲ ساله است. مادر ترامپ هر سال در فصل تابستان به اسکاتلند سفر می کرد تا رابطه اش را با اجداد اسکاتلندی خود حفظ کند. تعدادی از بستگان مادری دونالد ترامپ هنوز در اسکاتلند زندگی می کنند.

یکی از اقوام مادری ترامپ، آلیس مکی ۷۹ ساله است. او در مصاحبه ای که با روزنامه ایندیپندنت انجام داده زوایای دیگری از شخصیت رئیس جمهور کنونی آمریکا را آشکار کرده است. مکی که ظاهرا دل خوشی از ترامپ ندارد در این مصاحبه گفت: " پدر و مادر ترامپ بسیار سخاوتمند و دوست داشتنی بودند. آن ها به خیریه ها کمک می کردند، اما من اصلا از این مرد (دونالد ترامپ) خوشم نمی آید. او آدم خسیسی است. من نمی دانم چرا او اینطور است. "

مکی در این مصاحبه با نقل یک خاطره افزود: " ترامپ یک بار زمانی که همسرم را از دست داده بودم به خانه ام آمد. او پنکیک های مرا دزدید و بدون اجازه پنکیک ها را در داخل جیبش گذاشت و بدون خداحافظی از خانه ام بیرون رفت. مکی در این مصاحبه با اشاره به علاقه مادر ترامپ به اجدادش گفت: " مادر ترامپ پس از مرگ دوست داشت جنازه اش در اسکاتلند و محل تولدش دفن شود، اما هرگز چنین اتفاقی نیفتاد. شاید شوهر او چنین چیزی نمی خواست. ترامپ تا پیش از آنکه در سال ۲۰۱۴ یک زمین گلف در ترن بری اسکاتلند خریداری کند هرگز به زادگاه مادرش اش مراجعه نمی کرد. او اگر هم به اسکاتلند می آمد زمان حضورش بسیار کوتاه بود و رفتاری دوستانه و صمیمی با اقوامش نداشت. "

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha