قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۵۵۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

در دیدار جمعی از موکب داران عراقی مطرح شد؛

رهبر معظم انقلاب: عشق به امام حسین (ع) استثنائی است/ رفتار موکب داران اربعین در دنیا نظیر ندارد

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب صبح امروز در دیدار با جمعی از موکب داران عراقی که در حسینیه امام خمینی برگزار شد اظهار داشتند: از صمیم قلب خودم و ملت ایران تشکر میکنم؛ هم از شما موکب داران که در ایام اربعین، کرامت و مودّت را به منتهادرجه می رسانید، هم از ملت بزرگ عراق و هم از مسئولین عراق که امنیت و زمینه را فراهم کردند و بخصوص از علمای بزرگوار و مراجع بزرگ عراق که فضای زیارت و برادری را بین آحاد مردم و دو ملت فراهم کردند.

رهبر معظم انقلاب: عشق به امام حسین (ع) استثنائی است/ رفتار موکب داران اربعین در دنیا نظیر ندارد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  

رهبر انقلاب خطاب به موکب داران عراقی بیان داشتند: آنچه برای ما نقل می شود از رفتار شما برادران عزیز در مواکب میان راه و رفتار کریمانه شما با زائران حسینی، در دنیا نظیر ندارد؛ همچنان که راه پیمایی اربعین در تاریخ نظیر ندارد.

»؛ حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب صبح امروز در دیدار با جمعی از موکب داران عراقی که در حسینیه امام خمینی برگزار شد اظهار داشتند: از صمیم قلب خودم و ملت ایران تشکر میکنم؛ هم از شما موکب داران که در ایام اربعین، کرامت و مودّت را به منتهادرجه می رسانید، هم از ملت بزرگ عراق و هم از مسئولین عراق که امنیت و زمینه را فراهم کردند و بخصوص از علمای بزرگوار و مراجع بزرگ عراق که فضای زیارت و برادری را بین آحاد مردم و دو ملت فراهم کردند.

ایشان افزودند: آنچه برای ما نقل می شود از رفتار شما برادران عزیز در مواکب میان راه و رفتار کریمانه ی شما با زائران حسینی، در دنیا نظیر ندارد؛ همچنان که راه پیمایی اربعین در تاریخ نظیر ندارد.

رهبر انقلاب وی با تاکید بر اینکه این عشق به حسین بن علی یک امر استثنائی است و شبیه این را سراغ نداریم، تاکید کردند: شما کرامت اسلامی و عربی را در رفتار خود نشان دادید؛ به عشق سیدالشهدا پای زائر را شستشو می دهید و بدن او را در خستگی شدید مالش می دهید و به او جای خواب میدهید.

ادامه دارد...

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha