قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۵۴۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پلمپ بیش از ۸۰ آرایشگاه مختلط/ هشدار به اراذل و اوباشی که در فضای مجازی رجزخوانی می کنند/برخورد قاطع با فروشندگان جلیقه ضدگلوله و اقلام نظامی

سردار علی ذوالقدری (رییس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ) درباره برخورد با آرایشگاه های مختلط گفت: یکی از برنامه های ما شناسایی آرایشگاه ها و مراکزی است که به صورت مختلط اقدام به آرایش افراد و ارائه خدمات می کنند.

پلمپ بیش از ۸۰ آرایشگاه مختلط/ هشدار به اراذل و اوباشی که در فضای مجازی رجزخوانی می کنند/برخورد قاطع با فروشندگان جلیقه ضدگلوله و اقلام نظامی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سردار علی ذوالقدری (رییس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ) درباره برخورد با آرایشگاه های مختلط گفت: یکی از برنامه های ما شناسایی آرایشگاه ها و مراکزی است که به صورت مختلط اقدام به آرایش افراد و ارائه خدمات می کنند.

وی ادامه داد: در همین رابطه از ابتدای سال تاکنون بیش از ۸۰ آرایشگاهی را که این قبیل فعالیت ها را انجام می دادند، شناسایی و با آنها برخورد و محل کسب این افراد را پلمپ کرده ایم.

رییس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با توجه به آغاز مدارس درباره نظارت این پلیس در اطراف مدارس و برخورد با اراذل و اوباش و مزاحمین نوامیس در اطراف مدارس دخترانه تصریح کرد: یکی از برنامه های ما برای کنترل اطراف مدارس اجرای دومین طرح از دستگیری اراذل و اوباش بود. همچنین به بسیاری از افرادی را که در این زمینه سابقه داشتند، تذکرات لازم داده شده است.

سردار ذوالقدری خاطرنشان کرد: گشت های پلیس به همراه نیروهای پلیس راهور در اطراف مدارس نیز حضور دارند، علاوه بر این چنانچه اولیا، دانش آموزان و یا مربیان مدارس شکایتی داشته باشند قطعا به آنها نیز رسیدگی و با افراد مزاحم برخورد خواهد شد.

وی درباره رصد پلیس امنیت در فضای مجازی و برخورد با اراذل و اوباش در فضای مجازی یادآور شد: یکی از اولویت های اصلی ما در سال ۹۸ بررسی فضای مجازی است و با اراذل و اوباشی که در فضای مجازی قدرتنمایی کرده و رجزخوانی می کنند نیز برخورد می کنیم، قریب به ۲۵ تا ۳۰ درصد از اراذلی که در دومین طرح دستگیری اراذل و اوباش دستگیر شده اند از اراذلی بودند که در فضای مجازی اقدام به رجزخوانی کرده و فعالیت داشتند.

رییس پلیس امنیت عمومی تهران خاطرنشان کرد: همچنین ۲۵ تا ۳۰ درصد از افرادی را که در فضای مجازی اقدام به خرید و فروش اسلحه می کردند نیز شناسایی و دستگیر کردیم.

سردار ذوالقدری تاکید کرد: پلیس افرادی را که در فضای مجازی اقدام به تبلیغ یا فروش افشانه، سلاح، شبه سلاح، جلیقه ضدگلوله و اقلام نظامی می کنند شناسایی و با آنها قطعا برخورد خواهد کرد. همچنین پلیس فتا و مرکز رصد پلیس امنیت به شدت به دنبال برخورد با این افراد متخلف در فضای مجازی است و چنانچه صنفی به صورت آشکار چنین تخلفاتی داشته باشد، قطعا مغازه آنها پلمپ و با آنها برخورد قضایی و صنفی خواهد شد.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha