قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۵۰۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بازیگر «روزی روزگاری» با لهجه بختیاری در فیلم حاتمی کیا

بازیگر فیلم «خروج» حاتمی کیا گفت: من خبر انصرافم از بازی در فیلم ابراهیم حاتمی کیا را کاملاً تکذیب می کنم و هم اکنون همچنان در خدمت این پروژه بوده و آماده فعالیت هستم.

بازیگر «روزی روزگاری» با لهجه بختیاری در فیلم حاتمی کیا

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری میزان: بازیگر فیلم «خروج» حاتمی کیا گفت: من خبر انصرافم از بازی در فیلم ابراهیم حاتمی کیا را کاملاً تکذیب می کنم و هم اکنون همچنان در خدمت این پروژه بوده و آماده فعالیت هستم.

محمد فیلی بازیگر سینما و تلویزیون پیرامون انتشار اخباری مبنی بر انصرافش از بازی در فیلم سینمایی «خروج» گفت: من خبر انصرافم از بازی در فیلم ابراهیم حاتمی کیا را کاملاً تکذیب می کنم و هم اکنون همچنان در خدمت این پروژه بوده و آماده فعالیت هستم.

وی در همین راستا ادامه داد: روز های ابتدایی پیوستن به پروژه سینمایی خروج، گرما و سختی شرایط تولید این فیلم همچون رانندگی تراکتور باعث شد کمی برای بازی در این فیلم دو دل شوم، اما هم اکنون و با توجه به خنک تر شدن هوا دیگر چنین احساسی ندارم.

بازیگر فیلم سینمایی «خروج» ساخت این فیلم را اتفاقی بزرگ، اما سخت دانست و اضافه کرد: بدون شک این فیلم برای تمامی بازیگران اتفاق بسیار سختی خواهد بود، ما در شرایط دشواری کار می کنیم، اما تمامی بازیگران با انرژی و تلاش فراوان پیش می روند.

وی در همین رابطه تاکید کرد: خبر انصرافم از فیلم خروج که دیروز منتشر شده، اتفاقی است که نزدیک به دو هفته پیش افتاد، اما بلافاصله من به پروژه بازگشتم و عدم حضورم منتفی شد.

بازیگر سریال «مختارنامه» با اشاره به قرارگیری خود جلوی دوربین ابراهیم حاتمی کیا تصریح کرد: امروز راهی گچساران می شوم و به امید خدا برای نخستین بار جلوی دوربین ابراهیم حاتمی کیا قرار خواهم گرفت، این اتفاق یعنی بازی در فیلم حاتمی کیا در کنار بازیگرانی همچون فرامرز قریبیان، آتش تقی پور و سایر عزیزان برای من جای بسی خوشحالی دارد.

فیلی با اشاره به ایفای نقش با زبان بختیاری در فیلم خروج خاطرنشان کرد: من سابقه بازی در آثار تاریخی همچون روزی روزگاری را داشته ام، اما بالاخره سنی از من گذشته و من هم اکنون در هفتاد سالگی قرار است پروژه خروج را بازی کنم، در این پروژه قرار است نقشم را با لهجه بختیاری ایفا کنم.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha