قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۴۹۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

افزایش 29 درصدی کرایه سرویس مدارس در همدان

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری همدان از افزایش 29 درصدی کرایه سرویس مدارس در همدان خبر داد.

افزایش 29 درصدی کرایه سرویس مدارس در همدان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سیدمحمد پوروخشوری در همدان با اشاره به اینکه طبق مطالعات ابتدای مهرماه با بازگشایی مدارس 20 تا 30 درصد به ترافیک همدان افزوده می شود اظهار کرد: کنترل و مدیریت این ترافیک حائز اهمیت است.

وی بیان کرد: در این راستا صد درصد ناوگان اتوبوس را به همدان اضافه کرده و سعی می کنیم اتوبوس های دربستی را متوقف کنیم تا 10 یا 15 روز ترافیک شهر کنترل شود.

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری همدان ادامه داد: امسال شناسایی برخی از مدارس که به ایستگاه اتوبوس دسترسی نداشتند و اعزام اتوبوس هایی به این مناطق در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: از والدین تقاضا داریم برای فرزندان خود از سرویس مدارسی که دارای برچسب سازمان تاکسیرانی هستند، استفاده کنند.

 پوروخشوری با بیان اینکه خانواده ها به ارزان بودن سرویس ها توجه نکنند زیرا تامین امنیت دانش آموزان شرط اصلی است گفت: سرویس های مدارس زیر نظر تاکسیرانی به میزان 99.5 درصد از فیلترهای تعیین شده رد شده اند.

وی با اشاره به اینکه سازمان بازرسی حتما نسبت به تخلف سرویس های مدارس ورود خواهد کرد افزود: سال گذشته برخی از سرویس های مدارس بیش از حد ظرفیت دانش آموزان را جابه جا می کردند که به آنها تذکر داده شد و امسال نیز کنترل آنها مد نظر است.

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری همدان از افزایش 29 درصدی کرایه سرویس مدارس طی امسال خبر داد و افزود: اردیبهشت ماه امسال مجوز افزایش کرایه سرویس مدارس از شورای شهر اخذ و اطلاع رسانی انجام شد.

وی با بیان اینکه در نحوه نرخ گذاری کرایه سرویس مدارس نمایندگانی از شورای شهر، انجمن اولیا و مربیان و مدارس حضور داشتند گفت: سال گذشته یک هزار و 500 دستگاه سرویس مدرسه ساماندهی شد که امسال امیدواریم تعداد آنها به 2 هزار مورد برسد.

پوروخشوری بیان کرد: 3 هزار و 500 خودرو در حوزه سرویس مدارس خدمات ارائه می دهند اما تعدادی از آنها زیر نظر سازمان نیستند و ساماندهی نشده اند.

وی خاطرنشان کرد: به دنبال این هستیم با همکاری مدیران مدارس، انجمن اولیا و مربیان و پلیس راهور تعداد بیشتری از سرویس های مدارس ساماندهی شوند.

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری همدان با اشاره به اینکه با بازگشایی مدارس نظافت اتوبوس ها و تاکسی ها در برنامه است افزود: اکثر اتوبوس های خصوصی و 90 درصد اتوبوس های دولتی دارای معاینه فنی هستند و هیچ سرویس مدارسی  بدون معاینه فنی مجوز نخواهد گرفت.

انتهای پیام/89026/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha