قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۴۹۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

​جلوگیری از ۱۵۴ مورد تجاوز به حریم راه در شهرستان خلخال

سرپرست اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان خلخال گفت: ۱۵۴ مورد تجاوز به حریم راه و ساخت وساز غیرمجاز در این شهرستان شناسایی، توقف و قلع وقمع شد.

​جلوگیری از ۱۵۴ مورد تجاوز به حریم راه در شهرستان خلخال

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از اردبیل به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ی استان، معروف خسروی در بازدید از محور خلخال - اسالم با بیان اینکه برخورد با متجاوزین و متخلفان حریم راه خط قرمز راهداری است، اظهار کرد: در ۵ ماهه گذشته با تلاش راهداران ۶۳ مورد اخطار کتبی به دستفروشان و ساخت وساز غیرمجاز در حریم راه ابلاغ و با دستور قضایی ۴۰ مورد توقف کار و ۵ مورد نیز قلع وقمع انجام شده است.

وی افزود: گشت های راهداری با حضور شبانه روزی در جاده ها توانستند بیش از یک صد مورد تابلوی تبلیغاتی غیرمجاز در حریم قانونی راه را شناسائی کرده و قلع وقمع کنند.

سرپرست اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان خلخال بیان کرد: در جهت افزایش ضریب ایمنی جاده ۱۶۰ متر مربع تابلوی اطلاعاتی و ۱۸۵ عدد علایم ایمنی جدید در محورهای مواصلاتی شهرستان خلخال توسط راهداران نصب شده است.

وی لکه گیری ۳ هزار و ۶۰۰ متر مربع از محورهای مواصلاتی شهرستان خلخال را یادآور شد و تصریح کرد: در مدت یاد شده راهداران این شهرستان ۱۵ هزار متر مکعب ریزش برداری و ۳ هزار کیلومتر نیز تیغه زنی انجام داده اند.

خسروی به سازی راه های روستایی را در جهت جلب رضایت مردم از وظایف مهم راهداری عنوان کرد و ادامه داد: در محور روستایی برندق ۱۵۰ متر مربع راه دسترسی احداث شده و عملیات به سازی راه روستای محروم کمر نیز در حال اجرا است.

وی تعمیر و تجهیز ۲۲ عدد چراغ چشمک زن در تقاطع ها، پاک سازی ۴۸۰ عدد علایم در طول مسیر، ۵۴۰ کیلومتر شن ریزی در محل رانش و ۱۵ هزار متر مکعب خاک برداری در رمپ های ورودی و خروجی شهرستان خلخال را از اقدامات مهم راهداران در ۵ ماهه نخست امسال برشمرد و گفت: تاکنون راهداران در جهت ارائه خدمات مطلوب به مسافران ۱۴ مورد بازدید از ترمینال مسافربری شهرستان خلخال انجام داده اند.

انتهای پیام/3463/**

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha